Drużynowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce - Brunszwik 2014, II dzień
W zawodach triumfują Niemcy przed Rosją
2014-06-22 17:01:11
Polska kończy rywalizację w DME na 4. pozycji o 2 pkt za Francuzami
2014-06-22 16:59:49
Niestety. Polska zajmuje w sztafecie 4x400 m dopiero 5. lokatę, a Francuzi są drudzy
2014-06-22 16:58:44
W składzie Trójkolorowych pobiegnie m.in. Mame-Ibra Anne, który wygrał indywidualny bieg na 400 m
2014-06-22 16:48:55
Zwycięstwo nad Francuzami będzie niezwykle trudne
2014-06-22 16:48:10
Polacy pobiegną w składzie Łukasz Krawczuk, Andrzej Jaros, Rafał Omelko i Mateusz Fórmański
2014-06-22 16:43:41
Po 39 konkurencjach biało-czerwoni są na podium, zaledwie o 1 pkt przed Francuzami
2014-06-22 16:41:09
Ostatnia konkurencja zawodów - sztafeta 4x400 m mężczyzn - zadecyduje, czy Polska, czy Francja zajmie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej DME 2014
2014-06-22 16:39:05
Polska sztafeta kobiet zajęła 5. miejsce z czasem 3.29,02
2014-06-22 16:37:30
Na starcie II seria sztafety kobiet 4x400 m
2014-06-22 16:28:27
W konkursie skoku w dal kobiet - ostatniej konkurencji technicznej - Teresa Dobija zajęła 8. lokatę z wynikiem 6,30 m
2014-06-22 16:28:10
Drugie miejsce w konkursie dyskoboli zajął Piotr Małachowski, który w najlepszym rzucie uzyskał odległość 65,35 m
2014-06-22 16:26:27
Agata Bednarek, Małgorzata Hołub, Justyna Święty i Patrycja Wyciszkiewicz pobiegną w II serii
2014-06-22 16:13:43
Rozpoczyna się przedostatnia konkurencja biegowa - sztafeta 4x400 m kobiet
2014-06-22 16:12:46
Biało-czerwoni wyprzedzają Wielką Brytanię o 6,5 pkt
2014-06-22 16:09:38
Po 34 konkurencjach Francja wyszła przed Polskę na 3. miejsce mając przewagę 1 pkt
2014-06-22 16:08:45
Mateusz Demczyszak zajmuje 10. lokatę w biegu na 3000 m z czasem 8.05,49
2014-06-22 16:06:39
Lisek odpada na wysokości 5,62 m i zajmuje 6. lokatę z zaliczonym wynikiem 5,42 m
2014-06-22 15:54:18
Karolina Jarzyńska dobiega na metę w biegu na 5000 m dopiero 8. z czasem 15.49,40