PIŁKA RĘCZNA. Polacy wygrywają z Chorwatami 30:27
PIŁKA RĘCZNA. Pierwszą połowę wygrywamy 18:14. Oby tak dalej...
2016-08-18 02:05:20
PIŁKA RĘCZNA. Zaczyna się ćwierćfinałowy mecz Polaków z Chorwatami
2016-08-18 01:32:24
SIATKÓWKA. Koniec. Odpadamy w ćwierćfinale - przegrywamy 0:3. Trzeciego seta 20:25
2016-08-17 20:28:27
SIATKÓWKA. Brakuje wiary w III secie. Jest 14:9 dla USA
2016-08-17 20:13:53
SIATKÓWKA. Przegrywamy II seta - Kubiak w ostatniej akcji wpada w siatkę - 25:22 dla USA
2016-08-17 19:57:00
SIATKÓWKA. Polacy robią błędy w najważniejszym momencie seta - jest 22:20 dla USA
2016-08-17 19:54:01
SIATKÓWKA. W II secie mieliśmy już 5 pkt przewagi, ale jest zaledwie 19:18 dla Polaków
2016-08-17 19:02:03
LEKKOATLETYKA. Wspaniały rzut Wojciecha Nowickiego w III kolejce. Polak wygrywa kwalifikacje rzutu młotem z wynikiem 77,64 m
2016-08-17 17:05:45
LEKKOATLETYKA. W II próbie Wojciech Nowicki posyła młot znowu po siatce i uzyskuje nieco słabszy wynik 74,09 m. Polak jest na 7. miejscu
2016-08-17 16:47:23
LEKKOATLETYKA. Jedno jest pocieszające. Wojciech Nowicki, mimo tego, że jego młot otarł się o siatkę uzyskał 74,39 m i jest w tej chwili 5.
2016-08-17 16:30:57
LEKKOATLETYKA. To już pewne! Paweł Fajdek nie wystąpi w finale rzutu młotem
2016-08-17 16:28:07
LEKKOATLETYKA. W grupie B pierwszych czterech zawodników w I kolejce już rzuca dalej od Pawła Fajdka. Polak jest w tej chwili 11. - awansuje 12 zawodników
2016-08-17 16:23:43
LEKKOATLETYKA. W drugiej grupie będzie startował Wojciech Nowicki
2016-08-17 15:46:12
LEKKOATLETYKA. Dramat! Paweł Fajdek uzyskuje w kwalifikacjach rzutu młotem tylko 72,00 m. W swojej grupie zajmuje dopiero 7. miejsce