Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Chołuj Wiktoria |
zapasy › wolne › 68 kg |
. Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie Baku 5.04.24 r |
|
1 |
Krajowa |
2 |
Szeremeta Julia |
boks › 57 kg |
. I kw-olimp. Busto Arsizio 3.03.24 r |
|
1 |
Imienna |
3 |
Rygielska Aneta |
boks › 66 kg |
3.03.24 r |
|
1 |
Imienna |
4 |
Wójcik Elżbieta |
boks › 75 kg |
3.03.24 r |
|
1 |
Imienna |
5 |
Niewiadoma Katarzyna Lach Marta Pikulik Daria Skalniak-Sójka Agnieszka Włodarczyk Dominika |
kolarstwo › szosa |
19.10.23 r | Ranking UCI | Krajowa | |
6 |
Janusz Marcin Łomacz Grzegorz Huber Norbert Kłos Karol Kochanowski Jakub Kaczmarek Łukasz Bołądź Bartłomiej Śliwka Aleksander Bednorz Bartosz Fornal Tomasz Leon Venero Wilfredo Semeniuk Kamil Zatorski Paweł Popiwczak Jakub |
piłka siatkowa › zespół |
. Turniej Kwalifikacyjny do IO Xian 30.09.23 r |
|
1 |
Krajowa |
7 |
Zwolińska Klaudia |
kajakarstwo › slalom › K-1 |
MŚ Londyn 19.09.23 r |
|
3 |
Krajowa |
8 |
Polaczyk Mateusz |
kajakarstwo › slalom › K-1 |
19.09.23 r |
|
7 |
Krajowa |
9 |
Hedwig Grzegorz |
kajakarstwo › slalom › C-1 |
19.09.23 r |
|
9 |
Krajowa |
10 |
Łysak Anhelina |
zapasy › wolne › 57 kg |
MŚ Belgrad 16.09.23 r |
|
5 |
Imienna |
11 |
Stenzel Maria Szczygłowska Aleksandra Korneluk (Kąkolewska) Agnieszka Jurczyk Magdalena Witkowska-Durajczyk Agata Gałkowska Monika Stysiak Magdalena Wołosz Joanna Wenerska Katarzyna Pacak Joanna Różański Oliwia Czyrniańska Martyna Fedusio Monika Łukasik Martyna |
piłka siatkowa › zespół |
. Turniej Kwalifikacyjny do IO Łódź 16.09.23 r |
|
1 |
Krajowa |
12 |
Mirosław Aleksandra |
wspinaczka > na czas |
. Europejskie Kwalifikacje do IO Rzym 15.09.23 r |
|
1 |
Imienna |
13 |
Czaja Dominik Barański Fabian Ziętarski Mirosław Biskup Mateusz |
wioślarstwo › czwórka podw. |
MŚ Belgrad 3.09.23 r |
|
3 |
Krajowa |
14 |
Klatt Martyna Wiśniewska Helena |
kajakarstwo › sprint › K-2 500 m |
MŚ Duisburg 23.08.23 r |
|
2 |
Krajowa |
15 |
Naja Karolina Puławska Anna Kąkol Adrianna Putto Dominika |
kajakarstwo › sprint › K-4 500 m |
23.08.23 r |
|
2 |
Krajowa |