Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Kuczera Anna (z) | 1994 | Kejza Team Rybnik | |
2 | Wojtasik Kinga (z) | 1990 | AZS UMCS TPS Lublin | |
3 | Januszewski Mikołaj (z) | 2000 | Posnania Poznań | |
4 | Sztroch Jakub | 2000 | YKP Gdynia | |
5 | Poluta Michał (z) | 1995 | CCC Team Polkowice | |
6 | Kolczyński Stanisław (z) | 1997 | Legia Warszawa | |
7 | Cieślak Joanna (z) | 1995 | Warta Poznań | |
8 | Kozłowski Kacper (z) | 1986 | AZS-UWM Olsztyn | |
9 | Sabat Anna | 1993 | CWKS Resovia Rzeszów | |
10 | Barcik Kevin (z) | 1995 | Lechia Gdańsk | |
11 | Banaszek Rafał (z) | 1992 | AZS-AWF Poznań | |
12 | Ditmann Joanna (z) | 1992 | RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz | |
13 | Kowalska Katarzyna (z) | 1985 | Vectra Włocławek | |
badminton | ||||
14 | Adamek Wiktoria (z) | 1999 | drużyna mieszana |
UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza |
15 | Kwaśnik Dominika (z) | 2001 | mieszana pojedyncza |
UKS Bennica Feliks |
16 | Śmiłowski Paweł (z) | 1998 | mieszana | UKS Hubal Białystok |
17 | Marczak Kornelia (z) | 1997 | podwójna podwójna pojedyncza mieszana pojedyncza |
UKS Plesbad Pszczyna |
18 | Dąbczyńska Wiktoria (z) | 1999 | pojedyncza podwójna pojedyncza |
Orlicz Suchedniów |
biathlon | ||||
19 | Zawół Marcin | 2002 | 10 km | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
20 | Janik Mateusz (z) | 1995 | 10 km `sprint` 4x7,5 km `sztafeta` 20 km `indywidualny` 12,5 km doch. |
AZS-AWF Wrocław |
21 | Szczurek Łukasz (z) | 1988 | 10 km `sprint` 12,5 km doch. sztafeta mieszana 20 km `indywidualny` 4x7,5 km `sztafeta` |
BKS Wojsko Polskie Kościelisko |
22 | Sidorowicz Natalia (z) | 1998 | 10 km doch. sprint |
BKS Wojsko Polskie Kościelisko |
23 | Hojnisz-Staręga Monika (z) | 1991 | 10 km doch. 7,5 km `sprint` 15 km `indywidualny` 4x6 km `sztafeta` bieg masowy sztafeta mieszana |
AZS-AWF Katowice |
24 | Gwizdoń Magdalena (z) | 1979 | 10 km doch. 7,5 km `sprint` 15 km `indywidualny` 4x6 km `sztafeta` bieg masowy sztafeta mieszana |
BLKS Żywiec |
25 | Nędza-Kubiniec Andrzej (z) | 1991 | 20 km `indywidualny` 10 km `sprint` 4x7,5 km `sztafeta` sztafeta mieszana |
BKS Wojsko Polskie Kościelisko |