• /files/discipline/
  • /files/discipline/badminton.jpg
  • /files/discipline/biathlon.png
  • /files/discipline/bobsleje.png
  • /files/discipline/boks.jpg
  • /files/discipline/curling.png
  • /files/discipline/gimnastyka_artystyczna.jpg
  • /files/discipline/gimnastyka_sportowa.jpg
  • /files/discipline/golf.png
  • /files/discipline/hokej.png
  • /files/discipline/jezdziectwo_-_ujezdzenie_1.jpg
  • /files/discipline/jezdziectwo_-_wkkw.jpg
  • /files/discipline/judo.jpg
  • /files/discipline/kajakarstwo_-_slalom.jpg
  • /files/discipline/kajakarstwo_-_sprint.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_gorskie.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_szosowe.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_torowe.jpg
  • /files/discipline/koszykowka.jpg
  • /files/discipline/lekkoatletyka.jpg
  • /files/discipline/
  • /files/discipline/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/discipline/szybkie.png
  • /files/discipline/alpejskie.png
  • /files/discipline/biegi.png
  • /files/discipline/dowolne.png
  • /files/discipline/kombinacja_norweska.png
  • /files/discipline/skoki.png
  • /files/discipline/piecioboj_nowoczesny.jpg
  • /files/discipline/pilka_reczna.jpg
  • /files/discipline/siatkowka.jpg
  • /files/discipline/siatkowka_plazowa.jpg
  • /files/discipline/pilka_wodna.jpg
  • /files/discipline/plywanie_1.jpg
  • /files/discipline/plywanie.jpg
  • /files/discipline/podnoszenie_ciezarow.jpg
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/discipline/snowboard.png
  • /files/discipline/strzelectwo.jpg
  • /files/discipline/szermierka.jpg
  • /files/discipline/taekwondo.jpg
  • /files/discipline/tenis.jpg
  • /files/discipline/tenis_stolowy.jpg
  • /files/discipline/triathlon.jpg
  • /files/discipline/wioslarstwo.jpg
  • /files/discipline/zapasy.jpg
  • /files/discipline/zapasy_1.jpg
  • /files/discipline/zeglarstwo.jpg
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
łucznictwo › indywidualnie (m)
runda rankingowa 
10:00 - 12:00 27.07.2012
14. miejsce - 672 pkt. rek. Polski
łucznictwo › indywidualnie (k)
runda rankingowa 
14:00 - 16:00 27.07.2012
38. miejsce - 639 pkt
strzelectwo sportowe › 10 m Kpn 40 (k)
eliminacje 
09:15 - 10:30 28.07.2012
47. miejsce - 390 pkt

Relacje na żywo

.

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie

Lista zawodników   więcej
wioślarstwo
Klub: AZS UMK Toruń
/files/player/katarzyna_zillmann.jpg
26 lat
szermierka
Klub: AZS AWF Katowice
stypendyści
/files/player/nelip_ewa.jpg
32 lata
lekkoatletyka
Klub: Skra Warszawa
Team100
/files/player/pia.jpg
20 lat
gimnastyka › sportowa
Klub: CWZS Zawisza Bydgoszcz
/files/player/
28 lat
pływanie
Klub: UKS G8 Bielany Warszawa
Team100
/files/player/kacper_stokowski.jpg
22 lata
wioślarstwo
Klub: RTW Bydgostia Bydgoszcz
Team100
/files/player/wierzbowska_maria.jpg
26 lat
żeglarstwo
Klub: AZS-AWFiS Gdańsk
Team100
/files/player/kingalobodapanel.jpg
25 lat
strzelectwo sportowe
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Team100
/files/player/anetastankiewicz.jpg
26 lat
strzelectwo sportowe
Klub: Legia Warszawa
/files/player/bartnik_tomasz.jpg
31 lat
wioślarstwo
Klub: AZS UMK Energa Toruń
/files/player/zietarski_miroslaw.jpg
28 lat
jeździectwo › WKKW
Klub: SJ Baborówko
Team100
/files/player/malgorcybulska.jpg
23 lata
wioślarstwo
Klub: LOTTO-Bydgostia
/files/player/burda_mikolaj.jpg
39 lat
lekkoatletyka
Klub: KU Politechniki Opolskiej
Team100
/files/player/stoj_bartlomiej.jpg
25 lat
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Warszawa
Team100
/files/player/kowaluk.jpg
25 lat
wioślarstwo
Klub: Posnania Poznań
/files/player/chabel.jpg
36 lat
judo
Klub: Czarni Bytom
Team100
/files/player/beata_pacut.jpg
26 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Posnania Poznań
stypendyści
/files/player/karolina_naja.jpg
31 lat
pływanie
Klub: MKS Juvenia Wrocław
Team100
/files/player/korneliafiedkiewicz.jpg
20 lat
szermierka
Klub: AZS AWF Warszawa
/files/player/piekarska_magdalena.jpg
35 lat
pływanie
Klub: Galicja SMS Kraków
Team100
/files/player/jakubmajerski.jpg
21 lat
lekkoatletyka
Klub: AZS UMCS Lublin
stypendyści
/files/player/guba_paulina.jpg
30 lat
kolarstwo › tor
Klub: ALKS Stal Grudziądz
stypendyści
/files/player/los_urszula.jpg
27 lat
strzelectwo sportowe
Klub: Śląsk Wrocław
Team100
/files/player/bernal3.jpg
22 lata
wioślarstwo
Klub: LOTTO-Bydgostia
/files/player/biskup_mateusz.jpg
27 lat
wioślarstwo
Klub: Wisła Grudziądz
/files/player/wieliczko_marta.jpg
27 lat