Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tymińska Karolina |
lekkoatletyka › 7-bój |
15.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
2 |
Rogowska Anna |
lekkoatletyka › skok o tyczce |
10.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
3 |
Augustyn Kamila |
badminton › pojedyncza |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
4 |
Jaskółka Marek |
triathlon › indywidualnie |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
5 |
Jerzyk Agnieszka |
triathlon › indywidualnie |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
6 |
Słoma Michał |
wioślarstwo › jedynka |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
7 |
Godek Jarosław Gutorski Wojciech |
wioślarstwo › dwójka bez ster |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
8 |
Tchórz Alicja |
pływanie › 200 m st. grzbietowy |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
9 |
Dowgiert Anna |
pływanie › 50 m st. dowolny |
7.07.12 r | decyzja zarządu PKOl | Imienna | |
10 |
Kuć Dariusz Kubaczyk Robert Kryński Kamil Adamski Jakub Zaczek Artur Masztak Kamil |
lekkoatletyka › 4x100 m |
5.07.12 r | klasyfikacja IAAF | Imienna | |
11 |
Kiełbasińska Anna Popowicz-Drapała Marika Korczyńska-Onyśko Daria Ptak Ewelina Jeschke Marta Opoń Martyna |
lekkoatletyka › 4x100 m |
5.07.12 r | klasyfikacja IAAF | Imienna | |
12 |
Wiaderek Piotr Marciniszyn Marcin Kozłowski Kacper Budziejewski Kamil Pietrzak Michał Dobek Patryk |
lekkoatletyka › 4x400 m |
5.07.12 r | klasyfikacja IAAF | Imienna | |
13 |
Bednarek Agata Święty-Ersetic Justyna Wyciszkiewicz-Zawadzka Patrycja Baumgart-Witan Iga Gorzkowska Magdalena |
lekkoatletyka › 4x400 m |
5.07.12 r | klasyfikacja IAAF | Imienna | |
14 |
Urbanek Robert |
lekkoatletyka › rzut dyskiem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
15 |
Fiodorow Joanna |
lekkoatletyka › rzut młotem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
16 |
Osewski Bartosz |
lekkoatletyka › rzut oszczepem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
17 |
Ziółkowski Szymon |
lekkoatletyka › rzut młotem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
18 |
Szlęzak Matylda |
lekkoatletyka › 3000 m prz. |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
19 |
Glanc Żaneta |
lekkoatletyka › rzut dyskiem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
20 |
Lewandowski Marcin |
lekkoatletyka › 800 m |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
21 |
Czajkowski Przemysław |
lekkoatletyka › rzut dyskiem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
22 |
Janik Igor |
lekkoatletyka › rzut oszczepem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
23 |
Rakoczy Paweł |
lekkoatletyka › rzut oszczepem |
4.07.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
24 |
Jans-Ignacik Klaudia Rosolska Alicja |
tenis › debel |
26.06.12 r | Ranking WTA | Imienna | |
25 |
Naja Karolina |
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m |
25.06.12 r | z puli ICF | Krajowa |