SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
łucznictwo › indywidualnie (m) runda rankingowa |
10:00 - 12:00 27.07.2012 |
14. miejsce - 672 pkt. rek. Polski
|
łucznictwo › indywidualnie (k) runda rankingowa |
14:00 - 16:00 27.07.2012 |
38. miejsce - 639 pkt
|
strzelectwo sportowe › 10 m Kpn 40 (k) eliminacje |
09:15 - 10:30 28.07.2012 |
47. miejsce - 390 pkt
|
strzelectwo sportowe › 10 m Kpn 40 (k) eliminacje |
09:15 - 10:30 28.07.2012 |
1. miejsce - 399 pkt
|
badminton › mieszana eliminacje grupowe |
09:30 - 10:15 28.07.2012 |
wygrana z Ikeda/Shiota (Japonia) 21:18, 22:20
|
badminton › pojedyncza (k) eliminacje grupowe |
10:05 - 11:00 28.07.2012 |
przegrana z A. Prokopienko (Rosja) 16:21, 17:21
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) eliminacje |
10:50 - 11:10 28.07.2012 |
3. miejsce w serii - awans do repasażu
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) eliminacje |
11:00 - 12:00 28.07.2012 |
przegrana z Samoilovs/Sorokins (Łotwa) 21:12, 15:21, 12:15
|
kolarstwo › szosa › start wsp. (m) wyścig |
11:00 - 17:00 28.07.2012 |
nie ukończył
59. miejsce
83. miejsce
|
wioślarstwo › ósemka (m) eliminacje |
11:10 - 11:30 28.07.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
3. miejsce w serii - awans do repasażu
|
pływanie › 100 m st. motylkowy (k) eliminacje |
11:26 - 11:44 28.07.2012 |
25. miejsce - 59,31 s
|
pływanie › 400 m st. dowolny (m) eliminacje |
11:47 - 12:16 28.07.2012 |
21. miejsce - 3.52,33
|
strzelectwo sportowe › 10 m Kpn 40 (k) finał |
12:00 - 12:20 28.07.2012 |
SREBRNY MEDAL - 502,2 pkt
|
wioślarstwo › czwórka bez ster wl (m) eliminacje |
12:00 - 12:30 28.07.2012 |
4. miejsce w serii - awans do repasażu
|
pływanie › 400 m st. zmienny (k) eliminacje |
12:17 - 12:50 28.07.2012 |
31. miejsce - 4.52,50
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) eliminacje |
12:30 - 13:00 28.07.2012 |
2. miejsce w serii - awans do półfinału
|
tenis › debel (k) 1 runda |
12:30 - 21:00 28.07.2012 |
przegrana z Kirilenko/Pietrowa (Rosja) 7:6 (5), 4:6, 2:6
|
pływanie › 100 m st. klasyczny (m) eliminacje |
12:52 - 13:16 28.07.2012 |
32. miejsce - 1.02,07
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) eliminacje |
13:00 - 13:30 28.07.2012 |
3. miejsce w serii - awans do półfinału
|
szermierka › floret ind. (k) 1/16 finału |
13:20 - 13:50 28.07.2012 |
przegrana z K. Gafurzianowa (Rosja) 8:15
|
wioślarstwo › jedynka (m) eliminacje |
13:30 - 14:20 28.07.2012 |
3. miejsce w serii - awans do ćwierćfinału
|
szermierka › floret ind. (k) 1/16 finału |
13:50 - 14:20 28.07.2012 |
przegrana z J. Chen (Chiny) 8:15
|
badminton › podwójna (m) eliminacje grupowe |
14:19 - 15:00 28.07.2012 |
przegrana z Ko Sh/Yoo Ys (Korea Płd) 21:17, 7:21, 13:21
|
szermierka › floret ind. (k) 1/16 finału |
14:20 - 15:00 28.07.2012 |
przegrana z K. Ikehata (Japonia) 8:9
|
tenis › debel (m) 1 runda |
14:30 - 17:00 28.07.2012 |
przegrana z Ferrer/Lopez (Hiszpania) 6:7 (7), 7:6 (6), 6:8
|
tenis › singel (k) 1 runda |
14:30 - 16:30 28.07.2012 |
wygrana z M. Barthel (Niemcy) 6:4, 6:3
|
tenis › singel (m) 1 runda |
16:30 - 21:00 28.07.2012 |
przegrana z G. Dimitrowem (Bułgaria) 3:6, 6:7 (4)
|
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. (m) eliminacje |
16:30 - 19:00 28.07.2012 |
24. miejsce - 84,698 pkt; awans do finału
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (m) 1 runda |
20:00 - 21:00 28.07.2012 |
wygrana z H. Hoyama (Brazylia) 8:11, 11:9, 9:11, 9:11, 11:5, 11:8, 12:10
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) 2 runda |
22:15 - 22:45 28.07.2012 |
wygrana z M. Skov (Dania) 4:3 (5:11, 11:3, 12:10, 8:11, 9:11, 11:9)
|
strzelectwo sportowe › 10 m Ppn 40 (k) eliminacje |
10:00 - 11:15 29.07.2012 |
44. miejsce - 366 pkt
|
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. (k) eliminacje |
10:30 - 22:30 29.07.2012 |
26. miejsce - awans do finału
|
wioślarstwo › czwórka bez ster wl (m) repasaż |
10:40 - 10:50 29.07.2012 |
4. miejsce w serii - brak awansu
|
pływanie › 100 m st. grzbietowy (k) eliminacje |
11:00 - 11:18 29.07.2012 |
25. miejsce - 1.01,44
|
szermierka › szabla ind. (m) 1/32 finału |
11:30 - 11:50 29.07.2012 |
wygrana z H. C. Lam (Hongkong) 15:10
|
judo › 66 kg (m) eliminacje |
11:40 - 11:50 29.07.2012 |
wygrana z M. Cunha (Brazylia) - yuko
|
pływanie › 100 m st. grzbietowy (m) eliminacje |
12:13 - 12:30 29.07.2012 |
26. miejsce - 55,06
|
szermierka › szabla ind. (m) 1/16 finału |
12:30 - 12:50 29.07.2012 |
przegrana z N. Limbach (Niemcy) 8:15
|
judo › 66 kg (m) 1/8 finału |
12:50 - 13:00 29.07.2012 |
wygrana z A. Nazarjanem (Armenia)
|
tenis › singel (k) 1 runda |
13:00 - 15:00 29.07.2012 |
przegrana z J. Goerges (Niemcy) 5:7, 7:6 (5), 4:6
|
kolarstwo › szosa › start wsp. (k) wyścig |
13:00 - 17:00 29.07.2012 |
11. miejsce
|
żeglarstwo › Finn (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 29.07.2012 |
21. miejsce (DNF i 16.)
|
żeglarstwo › Star (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 29.07.2012 |
3. miejsce (9. i 3.)
|
judo › 66 kg (m) 1/4 finału |
13:25 - 13:40 29.07.2012 |
przegrana przez yuko z M. Ungvari (Węgry)
|
jeździectwo › WKKW › ind. ujeżdżenie |
14:26 - 15:30 29.07.2012 |
50. miejsce - 54,80 pkt
|
kajakarstwo › slalom › C-1 (m) elim I-II tura |
14:30 - 17:30 29.07.2012 |
8. miejsce - awans do półfinału
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (m) elim I-II tura |
15:24 - 18:40 29.07.2012 |
7. miejsce - awans do półfinału
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (m) 2 runda |
15:30 - 16:30 29.07.2012 |
przegrana z Z. He (Hiszpania) 3:4 (11:8, 11:9, 11:7, 8:11, 3:11, 5:11, 12:14)
|
judo › 66 kg (m) repasaż |
15:30 - 15:45 29.07.2012 |
wygrana z T. Karimowem (Azerbejdżan) - waza-ari
|
podnoszenie ciężarów › 53 kg (k) grupa A |
16:30 - 18:00 29.07.2012 |
13. miejsce - 191 kg (84 i 107)
|