SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
strzelectwo sportowe › 25 m Psp 30+30 (k) eliminacje |
10:00 - 15:00 01.08.2012 |
35. miejsce - 567 pkt
|
wioślarstwo › jedynka (m) półfinał C/D |
10:30 - 10:40 01.08.2012 |
3. miejsce - awans do finału C
|
szermierka › szpada ind. (m) 1/16 finału |
11:00 - 11:30 01.08.2012 |
przegrana z A. Bouzaidem (Senegal) 9:15
|
pływanie › 100 m st. dowolny (k) eliminacje |
11:00 - 11:18 01.08.2012 |
27. miejsce - 56,13
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) finał B |
11:20 - 11:30 01.08.2012 |
8. miejsce (2. w finale B)
|
pływanie › 200 m st. grzbietowy (m) eliminacje |
11:20 - 11:45 01.08.2012 |
14. miejsce - 1.58,18 - awans do półinału
|
judo › 70 kg (k) eliminacje |
11:30 - 11:45 01.08.2012 |
przegrana z F. Chen (Chiny) przez ippon
|
wioślarstwo › ósemka (m) finał B |
11:30 - 11:40 01.08.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
7. miejsce (1. w finale B)
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) półfinał A/B |
11:40 - 10:50 01.08.2012 |
3. miejsce - awans do finału A
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) półfinał A/B |
12:00 - 12:10 01.08.2012 |
4. miejsce - awans do finału B
|
pływanie › 200 m st. zmienny (m) eliminacje |
12:14 - 12:35 01.08.2012 |
19. miejsce - 2.00,45
|
pływanie › 4x200 m st. dowolny (k) eliminacje |
12:39 - 13:00 01.08.2012 |
16. miejsce - 8.13,76
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) eliminacje |
13:00 - 14:00 01.08.2012 |
wygrana z Goldschmit/Chiya (RPA) 2:0 (21:19, 21:13)
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 5 i 6 |
13:00 - 19:00 01.08.2012 |
12. miejsce (8. i 3.)
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 5 i 6 |
13:00 - 19:00 01.08.2012 |
16. miejsce (18. i 15.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 5 i 6 |
13:00 - 19:00 01.08.2012 |
22. miejsce (20. i 16.)
|
żeglarstwo › RS:X (k) wyścigi 3 i 4 |
13:00 - 19:00 01.08.2012 |
4. miejsce (12. i 3.)
|
żeglarstwo › RS:X (m) wyścigi 3 i 4 |
13:00 - 19:00 01.08.2012 |
2. miejsce (7. i 4.)
|
badminton › mieszana ćwierćfinał |
14:20 - 15:10 01.08.2012 |
przegrana z C. Xu/J. Ma (Chiny) 1:2 (21:19, 16:21, 21:23)
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (m) półfinał |
14:30 - 15:20 01.08.2012 |
2. miejsce - awans do finału
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/16 finału |
14:50 - 15:10 01.08.2012 |
wygrana z S. Sassine (Kanada) 15:7
|
kolarstwo › szosa › ind. na czas (m) wyścig |
15:15 - 17:00 01.08.2012 |
25. miejsce - strata 5.10,13 min
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/8 finału |
16:05 - 16:40 01.08.2012 |
przegrana z V. Vougiouka (Grecja) 7:15
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (m) finał |
16:15 - 16:45 01.08.2012 |
4. miejsce
|
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. (m) finał |
17:30 - 20:00 01.08.2012 |
24. miejsce - 84,165 pkt
|
tenis › mikst 1 runda |
17:30 - 21:00 01.08.2012 |
przegrana z S. Stosur/L. Hewitt (Australia) 3:6, 3:6
|
pływanie › 200 m st. grzbietowy (m) półfinał |
20:47 - 20:58 01.08.2012 |
5. miejsce - 1.56,74
|
podnoszenie ciężarów › 77 kg (m) grupa A |
21:00 - 23:00 01.08.2012 |
7. miejsce - 332 kg (150+182)
|