Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
51 |
Kubot Łukasz |
tenis › singel |
11.06.12 r | Ranking ATP | Imienna | |
52 |
Radwańska Urszula |
tenis › singel |
11.06.12 r | Ranking WTA | Imienna | |
53 |
Radwańska Agnieszka |
tenis › singel |
11.06.12 r | Ranking WTA | Imienna | |
54 |
Fyrstenberg Mariusz Matkowski Marcin |
tenis › debel |
11.06.12 r | Ranking ATP | Imienna | |
55 |
Charłos Natalia |
pływanie › wody otwarte › 10 km |
. Setubal 10.06.12 r |
|
8 |
Imienna |
56 |
Jędrzejczak Otylia Szczepaniak Karolina Wilk Katarzyna Putra Aleksandra |
pływanie › 4x200 m st. dowolny |
1.06.12 r | Ranking FINA | Krajowa | |
57 |
Kapusta Sylwia |
kolarstwo › szosa › start wsp. |
31.05.12 r | Ranking UCI | Krajowa | |
58 |
Rapcewicz Michał |
jeździectwo > ujeżdżenie > ind. |
31.05.12 r | Ranking olimpijski – lista rezerwowa | Imienna | |
59 |
Cześnik Maria |
triathlon › indywidualnie |
26.05.12 r | Ranking ITU - 33 | Krajowa | |
60 |
Włoszczowska Maja Szafraniec Anna Dawidowicz Aleksandra Gorycka Paula Solus-Miśkowicz Katarzyna |
kolarstwo › górskie |
23.05.12 r | Ranking UCI | Krajowa | |
61 |
kolarstwo › górskie |
23.05.12 r | Ranking UCI | Krajowa | ||
62 |
Konwa Marek Galiński Marek Brzózka Adrian Brzózka Piotr Osicki Kornel Batek Dariusz |
kolarstwo › górskie |
23.05.12 r | Ranking UCI | Krajowa | |
63 |
kolarstwo › górskie |
23.05.12 r | Ranking UCI | Krajowa | ||
64 |
Nadolska Karolina |
lekkoatletyka › maraton |
21.05.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
65 |
Szost Henryk |
lekkoatletyka › maraton |
21.05.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
66 |
Chabowski Marcin |
lekkoatletyka › maraton |
21.05.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
67 |
Nowak Łukasz |
lekkoatletyka › chód 50 km |
21.05.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
68 |
Fedaczyński Rafał |
lekkoatletyka › chód 50 km |
21.05.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
69 |
Sikora Rafał |
lekkoatletyka › chód 50 km |
21.05.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
70 |
Soćko Kamila Hentka Joanna Lewandowska Sylwia Madaj Natalia |
wioślarstwo › czwórka podw. |
. Regaty kwalifikacyjne do igrzysk olimpijskich Lucerna 20.05.12 r |
|
1 |
Imienna |
71 |
Li Qian Partyka Natalia Grzybowska-Franc Katarzyna Stefańska Kinga Szczerkowska Magdalena |
tenis stołowy › drużyna |
16.05.12 r | ranking | Krajowa | |
72 |
Grzybowski Marcin Kaczor Tomasz |
kajakarstwo › sprint › C-2 1000 m |
. Europejska Eliminacja olimpijska - ICF Poznań 16.05.12 r |
|
1 |
Krajowa |
73 |
Weinzieher Anna |
13.05.12 r | Imienna | |||
74 |
Tarczyński Marcin |
pływanie › 100 m st. grzbietowy |
MP Olsztyn 12.05.12 r |
54,12
|
1 |
Imienna |
75 |
Michalczuk Karolina |
11.05.12 r | Imienna | |||
76 |
Kula Piotr |
11.05.12 r | Imienna | |||
77 |
Wang Zengyi |
tenis stołowy › gra pojedyncza |
. Światowe kwalifikacje olimpijskie Dauha 10.05.12 r |
|
4 |
Imienna |