Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
78 |
Skrzypulec Agnieszka Ogar Jolanta |
10.05.12 r | Krajowa | |||
79 |
Pogorzelec Daria |
judo › 78 kg |
9.05.12 r | Ranking kontynentalny | Imienna | |
80 |
Michalik Monika |
zapasy › wolne › 63 kg |
. Turniej kwalifikacyjny do IO Helsinki 4.05.12 r |
|
1 |
Krajowa |
81 |
Mateusiak Robert Zięba-Kostiuczyk Nadieżda |
badminton › mieszana |
3.05.12 r | Ranking | Imienna | |
82 |
Łogosz Michał Cwalina Adam |
badminton › podwójna |
3.05.12 r | Ranking | Imienna | |
83 |
Wacha Przemysław |
badminton › pojedyncza |
3.05.12 r | Ranking | Imienna | |
84 |
Wojnarowicz Janusz |
judo › +100 kg |
30.04.12 r | ranking IJF | Imienna | |
85 |
Kowalski Tomasz |
judo › 66 kg |
30.04.12 r | ranking IJF | Imienna | |
86 |
Adamiec Tomasz |
judo › 73 kg |
30.04.12 r | ranking IJF | Imienna | |
87 |
Sadkowska Urszula |
judo › +78 kg |
30.04.12 r | ranking IJF | Imienna | |
88 |
Kłys Katarzyna |
judo › 70 kg |
30.04.12 r | Ranking IJF | Imienna | |
89 |
Matkowska Iwona |
zapasy › wolne › 48 kg |
. TK IO. Sofia 21.04.12 r |
|
1 |
Krajowa |
90 |
Skrodzki Adam |
szermierka › szabla ind. |
. Turniej kwalifikacyjny do IO Bratysława 21.04.12 r |
|
1-2 |
Imienna |
91 |
Zawrotniak Radosław |
szermierka › szpada ind. |
21.04.12 r |
|
1-4 |
Imienna |
92 |
Partyka Natalia |
tenis stołowy › gra pojedyncza |
. Europejskie kwalifikacje olimpijskie Luksemburg 11.04.12 r |
|
1-4 |
Imienna |
93 |
Bielecki Maciej Kuczyński Kamil Zieliński Damian |
kolarstwo › tor › sprint druż. |
8.04.12 r | Ranking UCI | Krajowa | |
94 |
Wojtyra Małgorzata |
kolarstwo › tor › omnium |
8.04.12 r | Ranking UCI | Krajowa | |
95 |
Piekarska-Twardochel Magdalena |
szermierka › szpada ind. |
30.03.12 r | ranking FIE | Imienna | |
96 |
Socha Aleksandra |
szermierka › szabla ind. |
30.03.12 r | ranking FIE | Imienna | |
97 |
Gruchała Sylwia Kryczało Katarzyna Chlewińska Karolina Rybicka Anna |
szermierka › floret druż. |
30.03.12 r | ranking FIE | Krajowa | |
98 |
Stremler Beata |
jeździectwo > ujeżdżenie > ind. |
1.03.12 r | rank. FEI - 33 | Imienna | |
99 |
Milczarek Katarzyna |
jeździectwo > ujeżdżenie > ind. |
1.03.12 r | rank. FEI - 35 | Imienna | |
100 |
Wrońska Paula |
16.02.12 r | Krajowa | |||
101 |
Łoniewski Michał |
taekwondo › piórkowa |
. Europejski Turniej Kwalifikacyjny Kazań 28.01.12 r |
|
2 |
Imienna |
102 |
Pihan-Kulesza Marta |
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. |
. Test przedolimpijski Londyn 7.01.12 r |
|
13 |
Imienna |