Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień VIII
Arsen Kasabijew wycofał się po podrzucie z rywalizacji sztangistów w kat. 94 kg. 9. miejsce w tej wadze zajął Tomasz Zieliński, który zwyciężył w gr. B
2012-08-05 00:09:21
Mateusz Sawrymowicz zajął 7 miejsce w finale 1500 m stylem dowolnym z czasem 14:54,32
2012-08-04 20:58:01
Nasz żeglarz do miejsca 2. traci 5 pkt
2012-08-04 17:20:53
Po dwóch sobotnich wyścigach w żeglarskiej klasie RS:X Przemysław Miarczyński spadł na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej
2012-08-04 17:20:12
Anna Weinzieher zakończyła starty w żeglarskiej klasie laser radial na 22. miejscu i nie zakwalifikowała się do wyścigu medalowego
2012-08-04 17:09:01
Przemysław Miarczyński zajął 7. miejsce w VII wyścigu regat w klasie RS:X. Polak spadł na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. Do 3. traci dwa punkty, a do drugiego cztery
2012-08-04 16:21:46
Kacper Ziemiński zakończył starty w żeglarskiej klasie Laser na 17. miejscu. Polak nie awansował do wyścigu medalowego
2012-08-04 15:52:17
Polka do trzeciej w klasyfikacji Ukrainki Masliwec traci 5 pkt
2012-08-04 15:33:41
Zofia Klepacka była 22. w VIII wyścigu w klasie RS:X. Polka zajmuje w klasyfikacji generalnej 5. miejsce
2012-08-04 14:34:08
Anna Rogowska awansowała do finału skoku o tyczce z wynikiem 4,55 m. Monika Pyrek zaliczyła 4,40 m i odpadła z rywalizacji
2012-08-04 14:31:08
Polscy siatkarze wygrali z Wielką Brytanią w trzech krótkich setach do 16, 19 i 18
2012-08-04 14:15:29
SYLWIA BOGACKA zajęła 4. miejsce w strzelaniu z trzech postaw. Druga Polka w finale, Agnieszka Nagay, zajęła 8. pozycję
2012-08-04 14:11:08
Dariusz Kuć zajął 4. miejsce w biegu I rundy na 100 m z czasem 10,24 s - jest po 2 z 6 serii najlepszym ze "szczęśliwych przegranych"
2012-08-04 13:42:46
Zofii Klepackiej nie udał się VII wyścig w żeglarskiej klasie RS:X. Polka zajęła 9. miejsce i spadła z 2. na 3. pozycję w klasyfikacji generalnej
2012-08-04 13:30:44
Siatkarze nie dali szans gospodarzom igrzysk olimpijskich także w drugim secie wygrywając go 25:19
2012-08-04 13:26:47
Polscy siatkarze wygrali pierwszego seta w meczu z Wielką Brytanią 25:16
2012-08-04 12:58:54
Bogacka zajęła 2. miejsce w dogrywce i podobnie jak Nagay, wystąpi w finale strzelania z trzech postaw
2012-08-04 12:47:11
Agnieszka Nagay awansowała do finału w strzelaniu z trzech postaw z 6. miejsca w eliminacjach. Sylwia Bogacka zajęła 7. miejsce z trzema innymi zawodniczkami i musi wziąć udział w dogrywce
2012-08-04 12:45:40
Karolina Tymińska spaliła wszystkie próby w skoku w dal - 5. konkurencji siedmioboju lekkoatletycznego
2012-08-04 12:42:03
Marcin Marciniszyn nie awansował do półfinału biegu na 400 m. Polak zajął w swoim biegu eliminacyjnym 6. miejsce