SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
narciarstwo › alpejskie › slalom gigant (k) I przejazd |
08:00 - 10:00 18.02.2014 |
32. miejsce
33. miejsce
|
łyżwiarstwo > short track > 1000 m (k) kwalifikacje |
10:30 - 12:30 18.02.2014 |
awans do ćwierćfinału - 1.32,975 min
|
narciarstwo › kombinacja norweska › komb. norw. LH (m) finał |
10:30 - 11:30 18.02.2014 |
32. miejsce - strata przed biegiem 2.05 min
|
narciarstwo › alpejskie › slalom gigant (k) II przejazd |
11:30 - 13:10 18.02.2014 |
32. miejsce
33. miejsce
|
narciarstwo › kombinacja norweska › komb. norw. NH (m) finał |
13:00 - 13:45 18.02.2014 |
37. miejsce
|
łyżwiarstwo › szybkie › 10000 m (m) finał |
14:00 - 17:00 18.02.2014 |
14. miejsce - 13.45,31 min
|
snowboard › slalom gigant równ. (k) kwalifikacje |
06:00 - 08:00 19.02.2014 |
dyskwalifikacja
28. miejsce - brak awansu
|
narciarstwo › alpejskie › slalom gigant (m) I przejazd |
08:00 - 10:00 19.02.2014 |
nie wystartował
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint druż. (k) półfinał |
10:15 - 12:00 19.02.2014 |
2. miejsce w serii - 16.49,43 min - awans
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint druż. (m) półfinał |
11:06 - 12:25 19.02.2014 |
8. miejsce w serii - 23.53,09 min - brak awansu
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint druż. (k) finał |
12:45 - 14:00 19.02.2014 |
5. miejsce - 16.35,54 min
|
łyżwiarstwo › szybkie › 5000 m (k) finał |
14:30 - 16:20 19.02.2014 |
15. miejsce - 7.28,53 min
|
biathlon › sztafeta mieszana finał |
15:30 - 17:15 19.02.2014 | |
narciarstwo › dowolne › ski cross (k) kwalifikacje |
08:45 - 09:25 21.02.2014 |
18. miejsce - 1.24,86 min
|
narciarstwo › dowolne › ski cross (k) 1/8 finału |
10:30 - 10:50 21.02.2014 |
2. w serii - awans do 1/4 finału
|
narciarstwo › dowolne › ski cross (k) 1/4 finału |
11:05 - 11:15 21.02.2014 |
brak awansu do 1/2 finału - 15. miejsce
|
narciarstwo › alpejskie › slalom (k) I przejazd |
13:45 - 15:00 21.02.2014 |
wypadła z trasy
wypadła z trasy
wypadła z trasy
|
łyżwiarstwo › szybkie › druż. (m) ćwierćfinał |
14:30 - 14:55 21.02.2014 |
awans do półfinału - 3.42,78 min
|
łyżwiarstwo › szybkie › druż. (k) ćwierćfinał |
15:23 - 15:50 21.02.2014 |
awans do półfinału - 3.02,12 min
|
biathlon › 4x6 km `sztafeta` (k) finał |
15:30 - 17:15 21.02.2014 | |
łyżwiarstwo › szybkie › druż. (m) półfinał |
16:13 - 16:30 21.02.2014 |
awans do finału B - 3.52,08 min
|
łyżwiarstwo > short track > 1000 m (k) 1/4 finału |
17:30 - 18:10 21.02.2014 |
brak awansu do 1/2 finału - 1.32,376 min - 14. miejsce
|
snowboard › slalom równ. (k) kwalifikacje |
06:15 - 08:15 22.02.2014 |
25. miejsce - brak awansu
30. miejsce - brak awansu
|
narciarstwo › biegi narciarskie › 30 km ind. F (k) finał |
10:30 - 12:25 22.02.2014 |
wycofała się po 12,5 km
33. miejsce - 1:15.47,6 godz.
41. miejsce - 1:18.44,7 godz.
43. miejsce - 1:19.57,7 godz.
|
narciarstwo › alpejskie › slalom (m) I przejazd |
13:45 - 15:15 22.02.2014 |
wypadł z trasy
45. miejsce
53. miejsce
|
łyżwiarstwo › szybkie › druż. (k) półfinał |
14:30 - 14:48 22.02.2014 |
awans do finału - 3.00,60 min
|
łyżwiarstwo › szybkie › druż. (m) finał B |
14:50 - 15:10 22.02.2014 |
BRĄZOWY MEDAL - 3.41,39 min
|
łyżwiarstwo › szybkie › druż. (k) finał |
15:14 - 15:30 22.02.2014 |
SREBRNY MEDAL - 3.05,55 min
|
biathlon › 4x7,5 km `sztafeta` (m) finał |
15:30 - 17:20 22.02.2014 |
19. miejsce - zdublowani
|
narciarstwo › alpejskie › slalom (m) II przejazd |
17:15 - 18:50 22.02.2014 |
23. miejsce
nie ukończył
|
bobsleje › czwórki (m) przejazdy 1 i 2 |
17:30 - 20:05 22.02.2014 |
27. miejsce
|