Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Brzeziński Marcin
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
wioślarstwo
IO Tokio
8.08.21 r
Wilangowski Mateusz
Burda Mikołaj
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
czwórka bez ster
7
wioślarstwo
ME Poznań
11.10.20 r
Wilangowski Mateusz
Burda Mikołaj
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
czwórka bez ster
3
wioślarstwo
MŚ Linz
1.09.19 r
Wilangowski Mateusz
Burda Mikołaj
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
czwórka bez ster
1
wioślarstwo
PŚ Rotterdam
14.07.19 r
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Szpakowski Michał
Brzeziński Marcin
czwórka bez ster
6
wioślarstwo
PŚ Poznań
23.06.19 r
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Szpakowski Michał
Brzeziński Marcin
czwórka bez ster
3
wioślarstwo
ME Lucerna
2.06.19 r
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
czwórka bez ster
2
wioślarstwo
PŚ Płowdiw
12.05.19 r
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Szpakowski Michał
Brzeziński Marcin
czwórka bez ster
1
wioślarstwo
MŚ Płowdiw
16.09.18 r
Juszczak Piotr
Brzeziński Marcin
dwójka b`ster
14
wioślarstwo
ME Strathelyde
5.08.18 r
Fuchs Robert
Ablewski Ryszard
Juszczak Piotr
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
ósemka
7
wioślarstwo
MŚ Sarasota
1.10.17 r
Modrzyński Bartosz
Trojanowski Daniel
Juszczak Piotr
Brzeziński Marcin
Wilangowski Mateusz
Aranowski Krystian
Ablewski Ryszard
Fuchs Robert
Schodowski Zbigniew
ósemka
10
wioślarstwo
ME Racice
28.05.17 r
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Modrzyński Bartosz
Brzeziński Marcin
Fuchs Robert
Ablewski Ryszard
Wilangowski Mateusz
ósemka
2
wioślarstwo
IO Rio
21.08.16 r
Brzeziński Marcin
Burda Mikołaj
Schodowski Zbigniew
Juszczak Piotr
Aranowski Krystian
Schodowski Zbigniew
Fuchs Robert
Wilangowski Mateusz
Trojanowski Daniel
ósemka
5
5.34,61
wioślarstwo
PŚ Poznań
19.06.16 r
Schodowski Zbigniew
Wilangowski Mateusz
Brzeziński Marcin
Fuchs Robert
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Juszczak Piotr
Trojanowski Daniel
ósemka
4
wioślarstwo
. Regaty kwalifikacyjne do IO Lucerna
25.05.16 r
Burda Mikołaj
Fuchs Robert
Juszczak Piotr
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Wilangowski Mateusz
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
ósemka
2
wioślarstwo
ME ME Brandenburg
8.05.16 r
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
Juszczak Piotr
Burda Mikołaj
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Fuchs Robert
Brzeziński Marcin
Wilangowski Mateusz
ósemka
5
wioślarstwo
PŚ Varese
17.04.16 r
Fuchs Robert
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
ósemka
3
wioślarstwo
MŚ MŚ Aiguebelette
6.09.15 r
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
Juszczak Piotr
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Fuchs Robert
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
ósemka
8
wioślarstwo
ME ME Poznań
31.05.15 r
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
Juszczak Piotr
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Fuchs Robert
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
ósemka
4
wioślarstwo
PŚ Bled
10.05.15 r
Wilangowski Mateusz
Burda Mikołaj
Fuchs Robert
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Juszczak Piotr
Trojanowski Daniel
ósemka
2
wioślarstwo
MŚ MŚ Amsterdam
31.08.14 r
Fuchs Robert
Trojanowski Daniel
Schodowski Zbigniew
Brzeziński Marcin
Wilangowski Mateusz
Burda Mikołaj
Szpakowski Michał
Juszczak Piotr
Aranowski Krystian
ósemka
3
<
1
2
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie