Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
szermierka | ||||
1 | Żurawska Karolina (z) | 2004 | floret ind. floret druż. |
Toruńska Akademia Floretu |
2 | Wojtkowiak Adrian (z) | 1998 | floret ind. floret druż. floret druż. floret ind. |
AZS AWF Poznań |
3 | Wątor Angelika (z) | 1994 | szabla ind. | TMS Sosnowiec |
4 | Walczyk-Klimaszyk Julia (z) | 1997 | floret ind. floret druż. |
KU AZS-UAM Poznań |
5 | Trzebińska (Nelip) Ewa | 1989 | szpada druż. szpada ind. |
AZS AWF Katowice |
6 | Tomczak Renata (z) | 1999 | floret ind. floret druż. |
IKS Leszno |
7 | Szczepanik Piotr (z) | 2000 | szabla ind. szabla druż. |
MUKS Victor Warszawa |
8 | Swatowska-Wenglarczyk Martyna (z) | 1994 | szpada ind. szpada druż. |
AZS-AWF Katowice |
9 | Stasiak Olaf (z) | 2003 | szabla druż. szabla druż. szabla ind. |
KKSz Konin |
10 | Siess Michał (z) | 1994 | floret ind. floret druż. |
AZS AWFiS Gdańsk |
11 | Rządkowski Andrzej (z) | 1997 | floret ind. floret druż. |
KS Wrocławianie |
12 | Rajski Leszek (z) | 1983 | floret ind. floret druż. |
Klub Szermierczy Wrocławianie |
13 | Pytka Kamila (z) | 1994 | szpada ind. szpada druż. |
AZS AWF Warszawa |
14 | Pawłowska Magdalena (z) | 1994 | szpada druż. szpada ind. |
AZS-AWF Warszawa |
15 | Nycz Mateusz (z) | 1989 | szpada ind. szpada druż. |
Piast Gliwice |
16 | Matuszak Sylwia (z) | 1997 | szabla ind. | KKSz Konin |
17 | Łyczbińska Hanna (z) | 1990 | floret ind. floret druż. |
KU AZS-UAM Poznań |
18 | Lubieniecki Wojciech (z) | 1999 | szpada ind. szpada druż. |
KU AZS AGH Kraków |
19 | Kozak Mateusz (z) | 1999 | floret ind. floret druż. floret ind. |
AZS AWFiS Gdańsk |
20 | Kozaczuk Małgorzata (z) | 1988 | szabla ind. szabla druż. |
AZS-AWF Warszawa |
21 | Knapik-Miazga Renata | 1988 | szpada ind. szpada druż. |
AZS AWF Kraków |
22 | Klughardt Gloria (z) | 2003 | szpada ind. szpada ind. szabla druż. |
AZS AWF Kraków |
23 | Klasik Alicja (z) | 2004 | szpada ind. szpada ind. szpada druż. |
RMKS Rybnik |
24 | Kaczkowski Krzysztof (z) | 1997 | szabla ind. szabla druż. |
ZKS Sosnowiec |
25 | Jurkiewicz Jan (z) | 2000 | floret ind. floret druż. floret ind. |
Toruńska Akademia Floretu |
26 | Jelińska Martyna (z) | 1992 | floret ind. floret druż. |
AZS-AWF Poznań |
27 | Jeglińska Aleksandra (z) | 1999 | floret ind. floret druż. |
AZS AWF Warszawa |
28 | Jarecka Aleksandra | 1996 | szpada ind. szpada druż. |
AZS AWF Kraków |
29 | Hryciuk Szymon (z) | 2002 | szabla ind. szabla ind. szabla druż. |
AZS AWF Katowice |
30 | Długosz Martyna (z) | 1996 | floret ind. floret druż. |
KU AZS-UAM Poznań |
31 | Cieślar Zuzanna (z) | 2000 | szabla ind. szabla ind. |
Zagłębie Sosnowiec |
32 | Borowiec Piotr (z) | 1999 | floret ind. floret druż. floret ind. floret druż. |
AZS AWFiS Gdańsk |
33 | Bielec Maciej (z) | 1997 | szpada ind. szpada druż. |
Szpada Wrocław |
34 | Bem Maciej (z) | 2001 | floret ind. floret druż. floret ind. |
AZS-AWF Poznań |
35 | Antkiewicz Mateusz (z) | 1993 | szpada ind. szpada druż. |
AZS-AWF Katowice |