Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
pływanie | ||||
26 | Polańska Aleksandra | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
UKS GOS Raszyn |
27 | Kossakowska Dominika | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |
28 | Piszczorowicz Bartosz | 1999 | 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS UMCS Lublin |
29 | Kosiński Filip (z) | 2004 | 200 m st. grzbietowy | AZS AWF Warszawa |
30 | Bernat Laura (z) | 2005 | 50 m st. dowolny 200 m st. grzbietowy |
AZS UMCS Lublin |
31 | Kawęcki Radosław (z) | 1991 | 200 m st. grzbietowy | UKS G-8 Warszawa |
32 | Wiekiera Dawid (z) | 2002 | 200 m st. klasyczny 200 m st. klasyczny |
Wodnik Tychy |
33 | Chmielewski Michał (z) | 2004 | 200 m st. motylkowy 200 m st. motylkowy |
IUKS Muszelka Warszawa |
34 | Chmielewski Krzysztof (z) | 2004 | 200 m st. motylkowy | IUKS Muszelka Warszawa |
35 | Płoszka Kacper (z) | 2005 | 200 m st. dowolny 400 m st. dowolny |
Jedynka Łódź |
36 | Piela Michał (z) | 2004 | 400 m st. zmienny 400 m st. zmienny |
Unia Oświęcim |
37 | Misiak Szymon (z) | 2005 | 4x100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
UKS „shark” Rudna |
38 | Kulik Julia (z) | 2005 | 4x100 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
AZS UW Warszawa |
39 | Fiedkiewicz Kornelia | 2001 | 4x100 m st. zmienny 4x100 m st. dowolny |
MKS Juvenia Wrocław |
40 | Cierpiałowska Paulina (z) | 1900 | 4x100 m st. zmienny 4x100 m st. zmienny |
Barrakuda Gdańsk |
41 | Walter Jakub (z) | 2004 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |
42 | Guliński Maciej (z) | 2004 | 4x100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
AZS UW Warszawa |
43 | Urbański Filip (z) | 2004 | 4x100 m mieszana st. zmienny 50 m st. klasyczny |
UKS G8 Bielany Warszawa |
44 | Knop Aleksandra (z) | 2003 | 50 m st. dowolny 100 m st. dowolny 800 m st. dowolny |
UKS 190 Łódź |
45 | Lesiak Kacper (z) | 1995 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › tramp. 3m synch. |
Stal Rzeszów |
46 | Rzeszutek Andrzej (z) | 1991 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › tramp. 3m synch. |
Stal Rzeszów |
47 | Błażowska Aleksandra (z) | 2002 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › trampolina 1 m |
Stal Rzeszów |
48 | Skrzek Kaja (z) | 1998 | skoki do wody › trampolina 1 m | Stal Rzeszów |
49 | Łukasiewicz Maria (z) | 2004 | skoki do wody › wieża skoki do wody › wieża |
Stal Rzeszów |
50 | Łukaszewicz Robert (z) | 2001 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › wieża |
Stal Rzeszów |