Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
pływanie | ||||
1 | Zdybel Adam (z) | 2005 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
Delfin Gdynia |
2 | Woźniak Piotr (z) | 2005 | wody otwarte › 10 km | Kormoran Olsztyn |
3 | Wiekiera Dawid (z) | 2002 | 200 m st. klasyczny 200 m st. klasyczny |
Wodnik Tychy |
4 | Wasick Katarzyna (z) | 1992 | 100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
AZS-AWF Katowice |
5 | Walter Jakub (z) | 2004 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |
6 | Urbański Filip (z) | 2004 | 4x100 m mieszana st. zmienny 50 m st. klasyczny |
UKS G8 Bielany Warszawa |
7 | Tchórz Alicja | 1992 | 100 m st. grzbietowy 200 m st. grzbietowy 100 m st. dowolny 4x100 m st. zmienny |
MKS Juvenia Wrocław |
8 | Sztandera Dominika (z) | 1997 | 100 m st. klasyczny 50 m st. klasyczny |
MKS Juvenia Wrocław |
9 | Stokowski Kacper | 1999 | 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. zmienny 100 m st. grzbietowy |
AZS UMCS Lublin |
10 | Skrzek Kaja (z) | 1998 | skoki do wody › trampolina 1 m | Stal Rzeszów |
11 | Skierka Jakub | 1998 | 100 m st. grzbietowy 200 m st. grzbietowy |
TP Zielona Góra |
12 | Sieradzki Kamil (z) | 2002 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS AWF Katowice |
13 | Rzeszutek Andrzej (z) | 1991 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › tramp. 3m synch. |
Stal Rzeszów |
14 | Pruszyński Michał (z) | 2004 | 100 m st. dowolny | TP Zielona Góra |
15 | Polańska Aleksandra | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
UKS GOS Raszyn |
16 | Płoszka Kacper (z) | 2005 | 200 m st. dowolny 400 m st. dowolny |
Jedynka Łódź |
17 | Piszczorowicz Bartosz | 1999 | 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS UMCS Lublin |
18 | Piela Michał (z) | 2004 | 400 m st. zmienny 400 m st. zmienny |
Unia Oświęcim |
19 | Piechowicz Karolina (z) | 2005 | 200 m st. klasyczny 100 m st. klasyczny 100 m st. klasyczny |
SWIMLAND Olsztyn |
20 | Peda Paulina | 1998 | 100 m st. motylkowy 100 m st. dowolny 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. dowolny |
AZS-AWF Katowice |
21 | Ostrowski Karol (z) | 1999 | 100 m st. dowolny | MKP Szczecin |
22 | Misiak Szymon (z) | 2005 | 4x100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
UKS „shark” Rudna |
23 | Matuszewski Krzysztof (z) | 2004 | 200 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
MKS Astoria Bydgoszcz |
24 | Masiuk Ksawery (z) | 2004 | 100 m st. grzbietowy 100 m st. grzbietowy |
UKS G-8 Warszawa |
25 | Majerski Jakub | 2000 | 100 m st. dowolny | AZS AWF Katowice |