SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
podnoszenie ciężarów › 53 kg (k) grupa A |
16:30 - 18:00 29.07.2012 |
7. miejsce - 196 kg (86 i 112)
|
judo › 66 kg (m) o 3. miejsce |
16:45 - 17:00 29.07.2012 |
przegrana z M. Ebinuma (Japonia) przez Ippon
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) 3 runda |
19:00 - 20:00 29.07.2012 |
przegrana z J. Li (Holandia) 2:4 (13:11, 11:6, 14:16, 7:11, 10:12, 7:11)
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) 3 runda |
21:00 - 22:00 29.07.2012 |
wygrana z Y. Huang (Tajwan) 4:0 (11:7, 11:8, 11:6, 11:3)
|
piłka siatkowa › zespół (m) faza grupowa |
21:00 - 22:30 29.07.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
wygrana z Włochami 3:1 (21:25, 25:20, 25:23, 25:14)
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) repasaż |
10:40 - 10:50 30.07.2012 |
5. miejsce w serii - awans do finału B
|
wioślarstwo › ósemka (m) repasaż |
10:50 - 11:00 30.07.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
5. miejsce w serii - awans do finału B
|
badminton › mieszana eliminacje grupowe |
11:00 - 11:30 30.07.2012 |
przegrana z Fischer/Pedersen (Dania) 9:21, 21:14, 17:21
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) eliminacje |
11:20 - 11:40 30.07.2012 |
2. miejsce - awans do finału A
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) eliminacje |
11:25 - 11:46 30.07.2012 |
19. miejsce - 1.57,07
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) eliminacje |
11:25 - 11:46 30.07.2012 |
11. miejsce - 1.56,09 - awans do półfinału
|
judo › 73 kg (m) eliminacje |
11:50 - 12:10 30.07.2012 |
przegrana z U. Legrandem (Francja) przez waza-ari
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 30.07.2012 |
15. miejsce (11. i 14.)
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 30.07.2012 |
19. miejsce (22. i 13.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 30.07.2012 |
21. miejsce (16. i 26.)
|
łucznictwo › indywidualnie (k) 1/32 finału |
13:02 - 14:00 30.07.2012 |
przegrana z J. Xu (Chiny) 2:6 - 98 pkt
|
szermierka › szpada ind. (k) 1/16 finału |
13:20 - 13:50 30.07.2012 |
przegrana z T. Geroudet (Szwajcaria) 14:15
|
kajakarstwo › slalom › C-2 (m) elim I-II tura |
14:30 - 17:20 30.07.2012 |
5. miejsce - awans do półfinału
|
tenis › singel (k) 2 runda |
15:00 - 16:00 30.07.2012 |
przegrana z S. Williams (USA) 2:6, 3:6
|
żeglarstwo › Finn (m) wyścigi 3 i 4 |
15:00 - 19:00 30.07.2012 |
21. miejsce (17. i 16.)
|
żeglarstwo › Star (m) wyścigi 3 i 4 |
15:10 - 19:00 30.07.2012 |
8. miejsce (12. i 10.)
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (k) elim I-II tura |
15:12 - 18:25 30.07.2012 |
9. miejsce - awans do półfinału
|
badminton › podwójna (m) eliminacje grupowe |
15:15 - 16:00 30.07.2012 |
walkower z Isara/Jongjit (Tajlandia)
|
tenis › debel (k) 1 runda |
16:30 - 21:00 30.07.2012 |
wygrana z Cibulkovą/Hantuchovą (Słowacja) 6:2, 6:1
|
jeździectwo › WKKW › ind. cross country |
17:26 - 18:00 30.07.2012 |
41. miejsce po II konkurencjach
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) 4 runda |
17:30 - 18:30 30.07.2012 |
przegrana z K. Ishikawą (Japonia) 1:4 (9:11, 5:11, 12:10, 12:14, 11:6)
|
badminton › pojedyncza (k) eliminacje grupowe |
20:40 - 21:15 30.07.2012 |
przegrana z T. Baun (Dania) 11:21, 6:21
|
badminton › pojedyncza (m) eliminacje grupowe |
20:40 - 21:30 30.07.2012 |
mecz z J. Chen (Chiny) 0:2 (15:21, 8:21)
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) półfinał |
21:30 - 21:40 30.07.2012 |
7. miejsce - 1.55,04 - awans do finału
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) eliminacje |
22:00 - 23:00 30.07.2012 |
wgrana z Gibb/Rosenthal (USA) 2:0 (21:17, 21:18)
|
pływanie › 100 m st. dowolny (m) eliminacje |
11:00 - 11:24 31.07.2012 |
10. miejsce - 48,67 - awans do półfinału
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (k) eliminacje |
11:25 - 11:45 31.07.2012 |
16. miejsce - 2.09,33 - awans do półfinału
|
jeździectwo › WKKW › ind. skoki eliminacje |
11:30 - 14:15 31.07.2012 |
wycofał się z zawodów - kontuzja konia
|
wioślarstwo › jedynka (m) ćwierćfinał |
11:40 - 12:20 31.07.2012 |
5. miejsce - awans do półfnału C/D
|
pływanie › 200 m st. klasyczny (m) eliminacje |
11:41 - 12:15 31.07.2012 |
21. miejsce - 2.12,51
|
tenis › debel (k) 2 runda |
12:30 - 21:00 31.07.2012 |
przegrana z L. Huber/L. Raymond (USA) 4:6, 6:7 (3)
|
piłka siatkowa › zespół (m) faza grupowa |
12:30 - 14:00 31.07.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
przegrana z Bułgarią 1:3 (22:25, 27:29, 25:13, 23:25)
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 3 i 4 |
13:00 - 19:00 31.07.2012 |
13. miejsce (11. i 13.)
|
żeglarstwo › Finn (m) wyścigi 5 i 6 |
13:00 - 19:00 31.07.2012 |
17. miejsce (13. i 20.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 3 i 4 |
13:00 - 19:00 31.07.2012 |
22. miejsce (25. i 21.)
|
żeglarstwo › RS:X (k) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 31.07.2012 |
3. miejsce (5. i 2.)
|
żeglarstwo › RS:X (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 31.07.2012 |
2. miejsce (2. i 2.)
|
żeglarstwo › Star (m) wyścigi 5 i 6 |
13:00 - 19:00 31.07.2012 |
4. miejsce (3. i 4.)
|
kajakarstwo › slalom › C-1 (m) półfinał |
14:30 - 15:10 31.07.2012 |
9. miejsce
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 3 i 4 |
15:00 - 19:00 31.07.2012 |
16. miejsce (8. i 24.)
|
łucznictwo › indywidualnie (m) 1/32 finału |
16:10 - 17:00 31.07.2012 |
wygrana z D. X. Rezende (Brazylia) 7:3
|
łucznictwo › indywidualnie (m) 1/16 finału |
16:50 - 17:30 31.07.2012 |
wygrana z R. Banerjee (indie) 7:3
|
pływanie › 100 m st. dowolny (m) półfinał |
20:30 - 20:38 31.07.2012 |
9. miejsce - 48,44 s
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) finał |
20:39 - 20:55 31.07.2012 |
7. miejsce - 1.55,07
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (k) półfinał |
20:55 - 21:10 31.07.2012 |
16. miejsce - 2.13,09
|