SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
17. miejsce (22. i 12.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
22. miejsce (15. i 27.)
|
żeglarstwo › RS:X (k) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
5. miejsce (9. i 22.)
|
żeglarstwo › RS:X (m) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
4. miejsce (7. i 4.)
|
lekkoatletyka › 100 m (m) 1 runda |
13:30 - 14:30 04.08.2012 |
27. miejsce - 10,24
|
strzelectwo sportowe › 50 m Ksp 3x20 (k) finał |
13:45 - 14:10 04.08.2012 |
8. miejsce - 678,2 pkt
|
strzelectwo sportowe › 50 m Ksp 3x20 (k) finał |
13:45 - 14:10 04.08.2012 |
4. miejsce - 681,9 pkt
|
podnoszenie ciężarów › 94 kg (m) grupa B |
16:30 - 18:00 04.08.2012 |
9. miejsce - 385 kg (175+210)
|
kolarstwo › tor › sprint (m) repasaż |
17:00 - 17:10 04.08.2012 |
przegrana z S. Nakagawą (Japonia)
|
lekkoatletyka › chód 20 km (m) finał |
18:00 - 19:50 04.08.2012 |
29. miejsce - 1:23.17
19. miejsce - 1:21.55
24. miejsce - 1:22.40
|
podnoszenie ciężarów › 94 kg (m) grupa A |
20:00 - 21:30 04.08.2012 |
wycofał się
|
pływanie › 1500 m st. dowolny (m) finał |
20:36 - 20:55 04.08.2012 |
7. miejsce - 1.54,32
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) 800 m |
21:35 - 22:00 04.08.2012 |
wycofała się z zawodów
|
lekkoatletyka › maraton (k) finał |
12:00 - 15:00 05.08.2012 |
36. miejsce - 2:30.57
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścigi 5 i 6 |
13:00 - 19:00 05.08.2012 |
12. miejsce (7. i 2.)
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 12 i 13 |
13:00 - 19:00 05.08.2012 |
11. miejsce (12. i 7.)
|
żeglarstwo › RS:X (k) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 05.08.2012 |
5. miejsce (4. i 4.)
|
żeglarstwo › RS:X (m) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 05.08.2012 |
5. miejsce (13. i 10.)
|
żeglarstwo › Star (m) wyścig medalowy |
14:00 - 15:00 05.08.2012 |
8. miejsce w klasyfikacji generalnej (9. w wyścigu medalowym)
|
boks › 51 kg (k) 1/8 finału |
15:00 - 15:15 05.08.2012 |
przegrana z MC Mary Kom (Indie) 14:19
|
lekkoatletyka › 400 m ppł (k) 1 runda |
20:00 - 20:35 05.08.2012 |
15. miejsce - 55,44 - awans do półfinału
|
lekkoatletyka › rzut młotem (m) finał |
21:20 - 22:40 05.08.2012 |
7. miejsce - 77,10 m
|
piłka siatkowa › zespół (m) faza grupowa |
10:30 - 12:00 06.08.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
przegrana z Australią 1:3 (21:25, 22:25, 25:18, 22:25)
|
kajakarstwo › sprint › C-1 1000 m (m) eliminacje |
10:54 - 11:18 06.08.2012 |
5. miejsce w serii - awans do półfinału
|
lekkoatletyka › rzut dyskiem (m) kwalifikacje |
11:00 - 13:20 06.08.2012 |
7. miejsce - 64,65 m - awans do finału
32. miejsce - 59,56 m
22. miejsce - 61,08 m
|
kajakarstwo › sprint › K-4 500 m (k) eliminacje |
11:39 - 11:55 06.08.2012 |
5. miejsce w serii - awans do półfinału
|
lekkoatletyka › 800 m (m) 1 runda |
11:50 - 12:20 06.08.2012 |
29. miejsce - 1.47,64 - awans do półfinału (po proteście)
|
lekkoatletyka › 800 m (m) 1 runda |
11:50 - 12:20 06.08.2012 |
6. miejsce - 1.45,97 - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › C-1 1000 m (m) półfinał |
12:14 - 12:30 06.08.2012 |
9. miejsce - 3.53,802 - awans do finału B
|
lekkoatletyka › 1500 m (k) 1 runda |
12:45 - 13:10 06.08.2012 |
42. miejsce - 4.19,62
|
kajakarstwo › sprint › K-4 500 m (k) półfinał |
12:51 - 12:58 06.08.2012 |
1. miejsce - 1.30,338 - awans do finału A
|
zapasy › klasyczne › 84 kg (m) eliminacje |
14:12 - 14:25 06.08.2012 |
wygrana z N. Avluką (Turcja) 3:0
|
zapasy › klasyczne › 120 kg (m) 1/8 finału |
15:12 - 15:25 06.08.2012 |
wygrana z R. Chebbi (Tunezja) 3:0
|
zapasy › klasyczne › 84 kg (m) 1/8 finału |
15:39 - 15:50 06.08.2012 |
wygrana z A. Hrustanovicem (Austria) 3:0
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 14 i 15 |
16:00 - 19:00 06.08.2012 |
13. miejsce (18. i 13.)
|
zapasy › klasyczne › 120 kg (m) 1/4 finału |
16:06 - 16:15 06.08.2012 |
przegrana z H. Nabi (Estonia) 0:3
|
zapasy › klasyczne › 84 kg (m) 1/4 finału |
16:15 - 16:25 06.08.2012 |
wygrana z P. Shorey Hernandezem (Kuba) 5:0 VT
|
zapasy › klasyczne › 84 kg (m) półfinał |
16:33 - 16:50 06.08.2012 |
przegrana z K. M. Gaber Ebrahim (Egipt) 1:3
|
kolarstwo › tor › omnium (k) runda ze startu lotnego |
17:10 - 17:45 06.08.2012 |
13. miejsce - 14,754 s
|
kolarstwo › tor › omnium (k) wyścig punktowy |
18:05 - 18:45 06.08.2012 |
1. miejsce - 34 pkt (4. miejsce po II konkurencjach)
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) ćwierćfinał |
19:00 - 21:00 06.08.2012 |
przegrana z A. Cerutti/E. Rego (Brazylia) 1:2 (17:21, 21:16, 15:17)
|
zapasy › klasyczne › 120 kg (m) repasaż |
19:10 - 19:20 06.08.2012 |
przegrana z J. Czugoszwili (Białoruś) 0:3
|
kolarstwo › tor › omnium (k) wyścig eliminacyjny |
19:20 - 19:35 06.08.2012 |
10. miejsce (6. miejsce po III konkurencjach)
|
podnoszenie ciężarów › 105 kg (m) grupa A |
20:00 - 21:45 06.08.2012 |
niezaliczone rwanie - 190 kg
BRĄZOWY MEDAL - 410 kg (190+220)
|
lekkoatletyka › skok o tyczce (k) finał |
20:00 - 22:30 06.08.2012 |
niezaliczona 1. wysokość 4,45 m
|
zapasy › klasyczne › 84 kg (m) o 3 miejsce |
20:13 - 20:20 06.08.2012 |
BRĄZOWY MEDAL - wygrana z M. Noumonvi (Francja) 3:0
|
lekkoatletyka › 200 m (k) I runda |
20:20 - 21:00 06.08.2012 |
41. miejsce - 23,67
|
lekkoatletyka › 400 m ppł (k) półfinał |
21:15 - 21:30 06.08.2012 |
20. miejsce - 56,28
|
kajakarstwo › sprint › C-2 1000 m (m) eliminacje |
10:46 - 11:05 07.08.2012 |
5. miejsce w serii - awans do półfinału
|
kolarstwo › tor › keirin (m) 1 runda |
11:00 - 11:15 07.08.2012 |
4. w serii - awans do repasażu
|