Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
kajakarstwo | ||||
101 | Brzeziński Jakub (z) | 1998 | slalom › K-1 | AZS AWF Kraków |
102 | Zwolińska Klaudia | 1998 | slalom › K-1 | Start Nowy Sącz |
103 | Pasiut Michał (z) | 1991 | slalom › K-1 | AZS AWF Kraków |
104 | Popiela Dariusz (z) | 1985 | slalom › K-1 | Start Nowy Sącz |
105 | Pacierpnik Natalia (z) | 1988 | slalom › K-1 | KKK Kraków |
106 | Nowacki Dominik (z) | 1997 | sprint › C-1 1000 m | Warta Poznań |
107 | Sieradzan Kacper (z) | 2004 | sprint › C-1 1000 m | Wiskord Szczecin |
108 | Koliadych Oleksii (z) | 1998 | sprint › C-1 1000 m sprint › C-1 500 m |
Admira Gorzów Wielkopolski |
109 | Głazunow Wiktor (z) | 1993 | sprint › C-1 1000 m sprint › C-2 1000 m |
AZS AWF Gorzów Wielkopolski |
110 | Szperkiewicz Katarzyna (z) | 2001 | sprint › C-1 200 m | AZS-AWF Poznań |
111 | Borowska Dorota | 1996 | sprint › C-1 200 m | MOSiR Nowy Dwór Mazowiecki |
112 | Kitewski Juliusz (z) | 2003 | sprint › C-2 1000 m sprint › C-2 500 m |
CWZS Zawisza Bydgoszcz |
113 | Hołdak Krystian (z) | 2002 | sprint › C-2 1000 m sprint › C-2 500 m |
AZS AWF Poznań |
114 | Zezula Norman (z) | 1999 | sprint › C-2 1000 m sprint › C-1 500 m sprint › C-2 500 m |
CWZS Zawisza Bydgoszcz |
115 | Śliwiński Arsen (z) | 1996 | sprint › C-2 1000 m sprint › C-1 500 m |
AZS KU Politechniki Opolskiej |
116 | Kitewski Aleksander (z) | 1996 | sprint › C-2 1000 m sprint › C-1 500 m |
Cresovia Białystok |
117 | Barniak Tomasz (z) | 1995 | sprint › C-2 1000 m | AZS-AWF Poznań |
118 | Walczak Julia (z) | 2000 | sprint › C-2 500 m | OKSW Olsztyn |
119 | Szczerbińska Sylwia (z) | 1997 | sprint › C-2 500 m | Cresovia Białystok |
120 | Jacewicz Aleksandra (z) | 2000 | sprint › C-2 500 m | WKK Wrocław |
121 | Stanny Magda (z) | 1993 | sprint › C-2 500 m | Warta Poznań |
122 | Korsak Przemysław (z) | 1999 | sprint › K-1 1000 m sprint › K-4 500 m |
UKS Silvant Elbląg |
123 | Krajewska Julia (z) | 2003 | sprint › K-1 200 m sprint › K-4 500 m |
CWZS Zawisza Bydgoszcz |
124 | Stepun Jakub (z) | 2001 | sprint › K-1 200 m | AZS AWF Poznań |
125 | Kąkol Adrianna (z) | 2001 | sprint › K-1 200 m sprint › K-4 500 m |
KKW-29 Kraków |
126 | Grabowski Bartosz (z) | 2000 | sprint › K-1 200 m sprint › K-2 200 m sprint › K-4 500 m |
OKSW Olsztyn |
127 | Walczykiewicz Marta (z) | 1987 | sprint › K-1 200 m | KTW Kalisz |
128 | Iskrzycka Justyna | 1997 | sprint › K-1 500 m sprint › K-1 1000 m sprint › K-4 500 m |
AZS-AWF Katowice |
129 | Kajdanek Jarosław (z) | 2004 | sprint › K-2 1000 m sprint › K-2 500 m |
Energetyk Poznań |
130 | Rojek Przemysław (z) | 2002 | sprint › K-2 1000 m sprint › K-1 1000 m |
UKS Silvant Elbląg |
131 | Morawski Piotr (z) | 1999 | sprint › K-2 1000 m | AZS Politechnika Opolska |
132 | Michalski Jakub (z) | 1998 | sprint › K-2 1000 m sprint › K-4 500 m |
Posnania Poznań |
133 | Witczak Sławomir (z) | 1997 | sprint › K-2 1000 m sprint › K-1 500 m |
Energetyk Poznań |
134 | Putto Dominika (z) | 1995 | sprint › K-2 200 m sprint › K-4 500 m |
WKS Zawisza Bydgoszcz |
135 | Błażejczak Zuzanna (z) | 2004 | sprint › K-2 500 m sprint › K-4 500 m |
KS Jezioro Tarnobrzeg |
136 | Naja Karolina | 1990 | sprint › K-2 500 m sprint › K-4 500 m |
Posnania Poznań |
137 | Leszczyński Wiktor (z) | 2002 | sprint › K-4 500 m sprint › K-1 500 m |
MKS Czechowice Dz. |
138 | Pilarz Wojciech (z) | 2002 | sprint › K-4 500 m sprint › K-1 500 m |
MKS Czechowice Dz. |
139 | Ostrowska Sandra (z) | 2000 | sprint › K-4 500 m sprint › K-2 500 m |
WKS Zawisza Bydgoszcz |
140 | Olszewska Julia (z) | 2000 | sprint › K-4 500 m | AZS AWF Gorzów Wielkopolski |
141 | Klatt Martyna (z) | 1999 | sprint › K-4 500 m sprint › K-2 500 m |
AZS AWF Poznań |
142 | Weckwert Filip (z) | 1999 | sprint › K-4 500 m sprint › K-1 1000 m |
Posnania Poznań |
143 | Wiśniewska Helena | 1999 | sprint › K-4 500 m | CWZS Zawisza Bydgoszcz |
144 | Kołodziejczyk Katarzyna (z) | 1998 | sprint › K-4 500 m sprint › K-2 200 m |
WKS Zawisza Bydgoszcz |
145 | Puławska Anna | 1996 | sprint › K-4 500 m sprint › K-2 500 m |
AZS AWF Gorzów Wielkopolski |
kolarstwo | ||||
146 | Kowalczyk Maksymilian (z) | 2000 | BMX › freestyle | Domin Sport Włoszczowa |
147 | Łukasik Krzysztof (z) | 1993 | górskie › cross country | JBG-2 Warszowice |
148 | Szczecińska Matylda (z) | 2002 | górskie › cross country | Kross Racing Team |
149 | Wojtyła Gabriela (z) | 1997 | górskie › cross country | Sokół Zator |
150 | Helta Filip (z) | 1997 | górskie › cross country górskie › cross country |
JBG-2 Warszowice |