Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
lekkoatletyka | ||||
26 | Włodarczyk Anita | 1985 | rzut młotem | AZS AWF Katowice |
wioślarstwo | ||||
27 | Chabel Wiktor (z) | 1985 | czwórka podw. | Posnania Poznań |
tenis | ||||
28 | Rosolska Alicja (z) | 1985 | debel | Warszawianka |
łyżwiarstwo | ||||
29 | Waś Artur | 1986 | szybkie › 500 m szybkie › 1000 m szybkie › wielobój sprint. szybkie › druż. |
AZS Politechnika Opolska |
żeglarstwo | ||||
30 | Klepacka-Noceti Zofia (z) | 1986 | RS:X iQFOiL |
Legia Warszawa |
saneczkarstwo | ||||
31 | Kurowski Maciej (z) | 1986 | sztafeta jedynki tor lod. |
Śnieżka Karpacz |
32 | Kozłowski Kacper (z) | 1986 | AZS-UWM Olsztyn | |
koszykówka | ||||
33 | Zamojski Przemysław (z) | 1986 | zespół 3x3 |
Stelmet Zielona Góra |
34 | Garbacz Jakub (z) | 1987 | zespół | Rosa-Sport Radom |
narciarstwo | ||||
35 | Żyła Piotr (z) | 1987 | skoki narciarskie › skoki LH skoki narciarskie › skoki NH skoki narciarskie › loty narciarskie |
WTS Wisła |
koszykówka | ||||
36 | Cel Aaron (z) | 1987 | zespół | Twarde Pierniki Toruń |
piłka siatkowa | ||||
37 | Fijałek Grzegorz (z) | 1987 | plażowa › zespół | UKS SMS Łódź |
kolarstwo | ||||
38 | Bielecki Maciej | 1987 | tor › sprint druż. | Piast Szczecin |
narciarstwo | ||||
39 | Stoch Kamil (z) | 1987 | skoki narciarskie › skoki LH skoki narciarskie › skoki NH skoki narciarskie › loty narciarskie |
Eve-Nement Zakopane |
lekkoatletyka | ||||
40 | Lewandowski Marcin | 1987 | 800 m 1500 m |
WKS Zawisza Bydgoszcz |
koszykówka | ||||
41 | Kulig Damian (z) | 1987 | zespół | Twarde Pierniki Toruń |
kajakarstwo | ||||
42 | Walczykiewicz Marta (z) | 1987 | sprint › K-1 200 m | KTW Kalisz |
koszykówka | ||||
43 | Slaughter AJ (z) | 1987 | zespół | Real Betis |
piłka siatkowa | ||||
44 | Łomacz Grzegorz (z) | 1987 | zespół | Skra Bełchatów |
45 | Nowakowski Piotr (z) | 1987 | zespół | Verva Warszawa |
szermierka | ||||
46 | Knapik-Miazga Renata | 1988 | szpada ind. szpada druż. |
AZS AWF Kraków |
bobsleje | ||||
47 | Tylkowski Krzysztof (z) | 1988 | dwójki | Flota Gdynia |
rugby | ||||
48 | Jaszczyszyn Karolina (z) | 1988 | kobiety 7-os | Biało-Zielone Gdańsk |
zapasy | ||||
49 | Łukasiak Anna (z) | 1988 | wolne › 50 kg | AZS AWF Warszawa |
50 | Gadzhiev Magomedmurad (z) | 1988 | wolne › 65 kg | Madej Wrestling Piotrków Trybunalski |