11:28, 24 Apr 2017 r. ME w Judo, Warszawa, Torwar, 20-23.04.2017

W Warszawie zakończyły się Mistrzostwa Europy w Judo. W znakomicie przygotowanym pod względem organizacyjnym turnieju uczestniczyło 369 zawodników reprezentujących 41 państw. Z 18-tu reprezentantów Polski startujących w zawodach  indywidualnych do strefy medalowej dotarli tylko Katarzyna Kłys, kat. 70 kg i Maciej Sarnacki, kat. +100 kg. Ostatecznie, po przegranych bezpośrednich walkach o medale, zostali sklasyfikowani na 5-tych miejscach. Pozostali odpadli w eliminacjach. W rywalizacji drużynowej jedyny medal dla Polskich barw wywalczyły kobiety. W półfinale pokonały reprezentację Niemiec 3:2, w finale uległy Francuzkom 0:5. Męska drużyna zakończyła udział w mistrzostwach po przegranym pierwszym meczu z Węgrami 2:3.