Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 narciarstwo › skoki narciarskie
MŚ loty Planica 01-31.12.2022 ---
2 podnoszenie ciężarów
MŚ juniorów Hersonissos 01-31.05.2022 ---
3 podnoszenie ciężarów
MŚ juniorów młodszych San Luis Potosi 01-31.05.2022 ---
4 hokej na lodzie
MŚ Tampere 13-29.05.2022 ---
5 żeglarstwo
MŚ ILCA 7 Riviera Nayari 21-28.05.2022 ---
6 boks
MŚ mężczyzn Erewań 21-31.05.2022 ---
7 podnoszenie ciężarów
ME Tirana 25-06.06.2022 ---
8 kajakarstwo › slalom
ME Liptowski Mikulasz 26-29.05.2022 ---
9 gimnastyka › trampolina
ME Rimini 29-06.06.2022 ---
10 pływanie › wody otwarte
ME Juniorów - wody otwarte Setubal 02-05.06.2022 ---
11 łucznictwo
ME Sen Monachium 06-12.06.2022 ---
12 piłka siatkowa › plażowa
ME U-22 Vlissingen 07-12.06.2022 ---
13 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Kadetów Bukareszt 13-19.06.2022 ---
14 gimnastyka › artystyczna
ME Tel Aviv 15-20.06.2022 ---
15 szermierka
ME Sen Antalya 17-22.06.2022 ---
16 żeglarstwo
ME ILCA4 Juniorów Dziwnów 18-25.06.2022 ---
17 pływanie
pływanie › synchroniczne
pływanie › skoki do wody
pływanie › wody otwarte
piłka wodna
MŚ Budapeszt 18-03.07.2022 ---
18 pięciobój nowoczesny
ME młodzieżowe Barcelona 19-26.06.2022 ---
19 golf
ME Amatorskie mężczyzn Walencja 19-26.06.2022 ---
20 koszykówka
MŚ 3x3 Antwerpia 20-27.06.2022 ---
21 piłka ręczna
MŚ młodzieżowców ? 21-03.07.2022 ---
22 kajakarstwo › sprint
ME juniorów Belgrad 23-26.06.2022 ---
23 judo
ME Kadetów Porec 23-26.06.2022 ---
24 rugby
ME Sen Lizbona/Kraków 24-02.07.2022 ---
25 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Juniorów Rzym 27-03.07.2022 ---
26 piłka ręczna
ME juniorów - kobiety ? 27-01.07.2022 ---
27 żeglarstwo
ME ILCA6,7 juniorów Saloniki 29-06.07.2022 ---
28 żeglarstwo
ME 29er juniorów Kopenhaga 30-08.07.2022 ---
29 żeglarstwo
ME 49er Aarhus 01-11.07.2022 ---
30 żeglarstwo
ME 49er,49erFX juniorów Aarhus 01-07.07.2022 ---
31 kolarstwo › górskie
ME Młodzieżowców i juniorów Anadia 01-03.07.2022 ---
32 koszykówka
MŚ U-17 mężczyzn Malaga 02-10.07.2022 ---
33 piłka siatkowa
ME U-22 mężczyzn Tarnów 03-18.07.2022 ---
34 lekkoatletyka
ME U18 Jerozolima 04-07.07.2022 ---
35 pięciobój nowoczesny
ME juniorów czwórbój Kraków 05-15.07.2022 ---
36 pięciobój nowoczesny
ME juniorów młodszych trójbój Kraków 05-15.07.2022 ---
37 pływanie
ME Juniorów Otopeni 05-10.07.2022 ---
38 kajakarstwo › slalom
MŚ juniorów Ivrea 06-11.07.2022 ---
39 kajakarstwo › slalom
MŚ młodzieżowe U-23 Ivrea 06-11.07.2022 ---
40 wioślarstwo
MŚ młodzieżowe U-23 Varese 06-11.07.2022 ---
41 koszykówka
ME U-20 kobiet Sopron 06-17.07.2022 ---
42 hokej na trawie
ME hokej 5 osobowy Wałcz 06-09.07.2022 ---
43 hokej na trawie
ME U 16 Juniorek i Juniorów Bazylea 06-07.07.2022 ---
44 tenis stołowy
ME U19 i U15 Belgrad 06-15.07.2022 ---
45 wioślarstwo
MŚ juniorów Varese 07-11.07.2022 ---
46 piłka siatkowa
ME U-18 mężczyzn Tbilisi 07-18.07.2022 ---
47 piłka ręczna
ME młodzieżowcy, mężczyźni brak danych 07-17.07.2022 ---
48 rugby
ME Jun Ząbki k. Warszawy 10-17.07.2022 ---
49 piłka siatkowa
ME U-21 kobiet Andria 10-18.07.2022 ---
50 jeździectwo › skoki
ME W skokach, M, J, K Olivia 11-17.07.2022 ---
< 1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie