Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 pięciobój nowoczesny
ME Młodzieżowe U-22 Barcelona 01-31.12.2020 ---
2 kajakarstwo › slalom
MŚ Młodzieżowe U-23 Tacen 01-31.12.2020 ---
3 kajakarstwo › slalom
ME Młodzieżowe U-23 Kraków 01-31.12.2020 ---
4 wioślarstwo
ME Juniorów Belgrad 01-31.12.2020 ---
5 kolarstwo › górskie
MŚ Albstadt 01-31.12.2020 ---
6 piłka siatkowa
ME juniorka młodsza Podgorica 01-31.12.2020 ---
7 piłka siatkowa › plażowa
ME jun.młodszy K+M Izmir 01-31.12.2020 ---
8 piłka siatkowa › plażowa
ME młodziezowiec k+m Vlissingen 01-31.12.2020 ---
9 boks
ME kadetek Tbilisi 01-31.12.2020 ---
10 strzelectwo sportowe
ME Juniorów karabin, pistolet, (kula), Osjek 01-31.12.2020 ---
11 triathlon
MŚ Indywidualnie Edmonton 01-31.12.2020 ---
12 triathlon
MŚ Ind i MIX U-23 + Jun Edmonton 01-31.12.2020 ---
13 żeglarstwo
ME LAS U21, U19 Tivat 01-31.12.2020 ---
14 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME U 23 Salzburg 01-31.12.2020 ---
15 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ U 23 Tampere 01-31.12.2020 ---
16 jeździectwo › skoki
ME Młodzieżowe Villamoura 01-31.12.2020 ---
17 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Młodzieżowe Hatbury 01-31.12.2020 ---
18 boks
MŚ juniorów Budwa 01-31.12.2020 ---
19 kolarstwo › tor
ME młodzieżowe Anadia 01-31.12.2020 ---
20 baseball
ME juniorzy młodsi Enschede 01-31.12.2020 ---
21 pięciobój nowoczesny
MŚ Młodzieżowe U-22 Drzonków 20-27.09.2020 ---
22 żeglarstwo
ME 470 K+M Hyeres 22-01.10.2020 ---
23 boks
ME młodzieżowe U-22 Olbia 23-04.10.2020 ---
24 kajakarstwo › slalom
MŚ konkurencje nieolimpijskie Markkleeberg 24-27.09.2020 ---
25 kolarstwo › szosa
MŚ Imola 24-27.09.2020 ---
26 alpinizm › wspinaczka
ME Moskwa 01-08.10.2020 ---
27 żeglarstwo
MŚ Młodzieżowe FINN Palma d Mallorca 02-10.10.2020 ---
28 triathlon
ME młodzieżowe Dnipro 03-04.10.2020 ---
29 pięciobój nowoczesny
MŚ Juniorzy młodsi U-17 Hurhada 04-10.10.2020 ---
30 pięciobój nowoczesny
MŚ Juniorów U-19 Hurhada 04-10.10.2020 ---
31 żeglarstwo
ME 49er Garda 07-19.10.2020 ---
32 taekwondo
ME Zagrzeb 07-10.10.2020 ---
33 wioślarstwo
ME Poznań 09-12.10.2020 ---
34 żeglarstwo
ME RS:X K+M Ateny 11-17.10.2020 ---
35 żeglarstwo
MŚ KBR MIX U19 Jun Torregrande 12-18.10.2020 ---
36 ME Laser Radial Kalamata 12-19.10.2020 ---
37 kolarstwo › tor
ME k+m do ustalenia 14-19.10.2020 ---
38 żeglarstwo
ME Nacra 17 Geneva 15-24.10.2020 ---
39 boks
MŚ do ustalenia 16-27.10.2020 ---
40 żeglarstwo
ME Nacra 15 Jun Genewa 17-22.10.2020 ---
41 żeglarstwo
ME LAS Kalamata 20-30.10.2020 ---
42 żeglarstwo
ME LAR U21, U19 Tivat 23-02.11.2020 ---
43 podnoszenie ciężarów
ME Moskwa 31-08.11.2020 ---
44 podnoszenie ciężarów
MŚ juniorów młodszych U-17 Lima 11-18.11.2020 ---
45 karate
MŚ Karate WKF Dubai 17-22.11.2020 ---
46 pięciobój nowoczesny
ME Młodzieżowe U-24 Drzonków 18-23.11.2020 ---
47 żeglarstwo
ME RSX U21, U17 Ateny 22-28.11.2020 ---
48 gimnastyka › artystyczna
ME układy zbiorowe + ind Kijów 25-29.11.2020 ---
49 gimnastyka › artystyczna
ME Jun Kijów 25-29.11.2020 ---
50 żeglarstwo
MŚ Młodzieżowe World Sailing Salvador 12-19.12.2020 ---
< 12

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie