Relacja na żywo

RIO 2016 - II dzień (07.08)
PŁYWANIE. Warto wspomnieć na koniec relacji o 19. złotym medalu olimpijskim Michaela Phelpsa zdobytym razem z kolegami z USA w sztafecie 4x100 m st. dowolnym
2016-08-08 04:58:41
SIATKÓWKA PLAŻOWA. Polacy przegrywają II seta 13:21 i mecz z Rosjanami 0:2
2016-08-08 04:56:10
SIATKÓWKA PLAŻOWA. W II secie gra nie wygląda lepiej. Rosjanie mają 7-punktową przewagę - 14:7
2016-08-08 04:49:31
SIATKÓWKA PLAŻOWA. Polacy przegrywają dosyć gładko I seta - 14:21
2016-08-08 04:35:52
SIATKÓWKA PLAŻOWA. Ostatni polski akcent II dnia IO w Rio - mecz siatkarzy plażowych: Grzegorz Fijałek i Marcin Prudel zmierzą się z Rosjanami Wiaczesławem Krasilnikowem i Konstantinem Siemienowem
2016-08-08 04:03:29
PŁYWANIE. Niestety, rekord nie dał Majchrzakowi miejsca w finale - zabrakło 0,07 s. Polak był 10.
2016-08-08 03:35:06
PŁYWANIE. Jedyny jak dotąd Polak w półfinałach pływackich poprawił rekord Polski wynikiem 1.46,30, zajmując w swojej serii 4. lokatę
2016-08-08 03:33:56
PŁYWANIE. Bardzo dobry występ Kacpra Majchrzaka w półfinale 200 m st. dowolnym
2016-08-08 03:32:52
TENIS. Dzielnie walczyły, ale także Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania żegnają się z turniejem olimpijskim. Polki przegrały w I rundzie z Eugenie Bouchard i Gabrielą Dabrowski 4:6, 7:5, 3:6
2016-08-07 23:55:45
TENIS. Polki w III secie remisują aktualnie 3:3 w gemach. I seta przegrały 4:6, II wygrały 7:5
2016-08-07 23:37:31
TENIS. W trakcie meczu piłkarzy ręcznych walkę rozpoczęły deblistki Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania. Remisują 1:1 w setach z Kanadyjkami Bouchard i Dabrowski
2016-08-07 23:16:54
PIŁKA RĘCZNA. Najskuteczniejsi w polskim zespole: Michał Daszek - 8 bramek, Karol Bielecki - 7, Michał Jurecki - 5
2016-08-07 23:12:36
PIŁKA RĘCZNA. Koniec - porażka na początek. Brazylia - Polska 34:32
2016-08-07 23:10:21
PIŁKA RĘCZNA. Michał Daszek rzuca 8 bramkę. Ma 100 proc. skuteczności
2016-08-07 23:09:15
PIŁKA RĘCZNA. Trzy udane kontry biało-czerwonych - 33:30. Do końca meczu już tylko 2 min i 10 s
2016-08-07 23:06:50
PIŁKA RĘCZNA. Sześć bramek straty w 23. minucie 25:31
2016-08-07 23:00:26
PIŁKA RĘCZNA. Trzecia udana interwencja w bramce Piotra Wyszomirskiego - 18 minut: 27:22 dla gospodarzy
2016-08-07 22:55:23
PIŁKA RĘCZNA. Kwadrans do końca - 25:19 dla Brazylii
2016-08-07 22:52:23
PIŁKA RĘCZNA. Polacy są strasznie nieskuteczni. Jest 22:19 dla Brazylii, karny, wykluczenie - 13 minut gry w II połowie
2016-08-07 22:49:34
PIŁKA RĘCZNA. II połowa trwa już 9 minut - Brazylijczycy utrzymują przewagę 21:18