Dyscyplina / Konkurencja | Zawodnicy | Miejsce | Wynik |
---|---|---|---|
szermierka / floret ind. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 11 | |
szermierka / floret ind. | Łyczbińska Hanna | 36 | |
szermierka / floret ind. | Jeglińska Aleksandra | 55 | |
szermierka / floret ind. | Żurawska Karolina | 66 | |
szermierka / floret ind. | Siess Michał | 45 | |
szermierka / floret ind. | Rządkowski Andrzej | 49 | |
szermierka / floret ind. | Rajski Leszek | 59 | |
szermierka / floret ind. | Wojtkowiak Adrian | 67 | |
szermierka / floret druż. |
Walczyk-Klimaszyk Julia Łyczbińska Hanna Żurawska Karolina Jeglińska Aleksandra |
7 | |
szermierka / floret druż. |
Siess Michał Rajski Leszek Rządkowski Andrzej Wojtkowiak Adrian |
8 | |
szermierka / szabla ind. | Matuszak Sylwia | 11 | |
szermierka / szabla ind. | Kozaczuk Małgorzata | 33 | |
szermierka / szabla ind. | Cieślar Zuzanna | 40 | |
szermierka / szabla ind. | Wątor Angelika | 110 | |
szermierka / szabla ind. | Hryciuk Szymon | 7 | |
szermierka / szabla ind. | Kaczkowski Krzysztof | 44 | |
szermierka / szabla ind. | Szczepanik Piotr | 49 | |
szermierka / szabla ind. | Stasiak Olaf | 61 | |
szermierka / szabla druż. |
Kaczkowski Krzysztof Hryciuk Szymon Stasiak Olaf Szczepanik Piotr |
21 | |
szermierka / szabla druż. |
Kozaczuk Małgorzata Matuszak Sylwia Wątor Angelika Cieślar Zuzanna |
13 | |
szermierka / szpada ind. | Pytka Kamila | 31 | |
szermierka / szpada ind. | Knapik-Miazga Renata | 33 | |
szermierka / szpada ind. | Pawłowska Magdalena | 42 | |
szermierka / szpada ind. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 77 | |
szermierka / szpada ind. | Antkiewicz Mateusz | 24 | |
szermierka / szpada ind. | Bielec Maciej | 45 | |
szermierka / szpada ind. | Zawrotniak Radosław | 53 | |
szermierka / szpada ind. | Nycz Mateusz | 150 | |
szermierka / szpada druż. |
Antkiewicz Mateusz Bielec Maciej Zawrotniak Radosław Nycz Mateusz |
16 | |
szermierka / szpada druż. |
Knapik-Miazga Renata Trzebińska (Nelip) Ewa Swatowska-Wenglarczyk Martyna Pawłowska Magdalena |
1 |