Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Guzik (Pałka) Krystyna
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
biathlon
. puchar IBU Idre
24.11.13 r
Guzik (Pałka) Krystyna
Gwizdoń Magdalena
Pływaczyk Krzysztof
Szczurek Łukasz
sztafeta mieszana
20
biathlon
MŚ MŚ Nove Mesto
17.02.13 r
Guzik (Pałka) Krystyna
Pływaczyk Krzysztof
Szczurek Łukasz
Gwizdoń Magdalena
sztafeta mieszana
10
biathlon
PŚ Oestersund
7.12.14 r
Gwizdoń Magdalena
Szczurek Łukasz
Pływaczyk Krzysztof
Guzik (Pałka) Krystyna
sztafeta mieszana
14
biathlon
IO Sochi
23.02.14 r
Guzik (Pałka) Krystyna
Pływaczyk Krzysztof
Szczurek Łukasz
Gwizdoń Magdalena
sztafeta mieszana
14
biathlon
PŚ Nove Mesto
18.12.16 r
Guzik (Pałka) Krystyna
bieg na doch.
39
biathlon
PŚ Chanty-Mansyjsk
20.03.16 r
Guzik (Pałka) Krystyna
bieg na doch.
19
biathlon
PŚ Anterselwa
22.01.17 r
Gwizdoń Magdalena
Hojnisz-Staręga Monika
Mąka Anna
Guzik (Pałka) Krystyna
sztafeta
12
biathlon
PŚ Hochfilzen
10.12.17 r
Gwizdoń Magdalena
Hojnisz-Staręga Monika
Nowakowska Weronika
Guzik (Pałka) Krystyna
sztafeta
14
+5:58,1 (4+20)
<
1
2
3
4
5
6
7
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie