SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k) eliminacje |
11:07 - 11:25 07.08.2012 |
3. miejsce w serii - awans do półfinału
|
lekkoatletyka › 110 m ppł (m) 1 runda |
11:10 - 11:40 07.08.2012 |
nie ukończył
|
kolarstwo › tor › omnium (k) 3000m |
11:15 - 12:15 07.08.2012 |
12. miejsce - 3.45,083 (9. miejsce po IV konkurencjach)
|
kajakarstwo › sprint › K-2 500 m (k) eliminacje |
11:28 - 11:40 07.08.2012 |
5. miejsce w serii - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › C-2 1000 m (m) półfinał |
11:55 - 12:15 07.08.2012 |
7. miejsce - 3.37,695 - awans do finału B
|
kolarstwo › tor › keirin (m) repasaż |
12:15 - 12:30 07.08.2012 |
4. miejsce w serii - Polak odpadł
|
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k) półfinał |
12:16 - 12:28 07.08.2012 |
10. miejsce - 1.52,193 - awans do finału B
|
kajakarstwo › sprint › K-2 500 m (k) półfinał |
12:30 - 12:42 07.08.2012 |
5. miejsce - 1.41,873 - awans do finału
|
triathlon › indywidualnie (m) finał |
12:30 - 14:45 07.08.2012 |
47. miejsce - 1:52.38
|
lekkoatletyka › 200 m (m) I runda |
12:50 - 13:50 07.08.2012 |
23. miejsce - 20,66 - awans do półfinału
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 07.08.2012 |
13. miejsce (18. i 8.)
|
żeglarstwo › RS:X (m) wyścig medalowy |
14:00 - 15:00 07.08.2012 |
BRĄZOWY MEDAL - 4. miejsce w wyścigu medalowym
|
żeglarstwo › RS:X (k) wyścig medalowy |
15:00 - 16:00 07.08.2012 |
BRĄZOWY MEDAL - 3. miejsce w wyścigu medalowym
|
kolarstwo › tor › omnium (k) scratch |
17:10 - 17:30 07.08.2012 |
13. miejsce (10. miejsce po V konkurencji)
|
kolarstwo › tor › omnium (k) 500m |
17:50 - 18:25 07.08.2012 |
11. miejsce w klasyfikacji generalnej (14. miejsce w VI konkurencji - 36,790 s)
|
lekkoatletyka › rzut dyskiem (m) finał |
20:45 - 22:05 07.08.2012 |
5. miejsce - 67,19 m
|
lekkoatletyka › 800 m (m) półfinał |
20:55 - 21:15 07.08.2012 |
9. miejsce - 1.45,08
|
lekkoatletyka › 800 m (m) półfinał |
20:55 - 21:15 07.08.2012 |
12. miejsce - 1.45,34
|
kajakarstwo › sprint › C-1 1000 m (m) finał B |
10:55 - 11:00 08.08.2012 |
9. miejsce (1. w fin. B) - 3.54,414
|
lekkoatletyka › skok o tyczce (m) kwalifikacje |
11:00 - 13:20 08.08.2012 |
nie zaliczył 1. wysokości - 5,35 m
4. miejsce - 5,65 m - awans do finału
|
lekkoatletyka › rzut młotem (k) kwalifikacje |
11:00 - 13:30 08.08.2012 |
1. miejsce - 75,68 m - awans do finału
12. miejsce - 70,48 m - awans do finału
|
kajakarstwo › sprint › K-4 500 m (k) finał |
11:44 - 11:55 08.08.2012 |
4. miejsce - 1.31,607
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 08.08.2012 |
12. miejsce (11. i 10.)
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) eliminacje |
14:00 - 14:15 08.08.2012 |
wygrana z P. Bermudez (Argentyna) 3:0
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) 1/8 finału |
14:32 - 14:47 08.08.2012 |
wygrana z O. Davaasukh (Mongolia) 5:0
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) 1/8 finału |
14:40 - 14:55 08.08.2012 |
wygrana z B. Oborududu (Nigeria) 3:0
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) 1/4 finału |
15:28 - 15:40 08.08.2012 |
przegrana z M. Stadnik (Uzbekistan) 1:3
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) 1/4 finału |
15:36 - 15:44 08.08.2012 |
przegrana z J. Ruixue (Chiny) 0:3
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) repasaż |
18:45 - 19:30 08.08.2012 |
przegrana z C. Chun (USA) 0:5
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) repasaż |
18:54 - 19:15 08.08.2012 |
wygrana z U. G. Choe (Korea Płn.) 3:1
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) o 3 miejsce |
19:40 - 19:50 08.08.2012 |
przegrana z L. Wołosową (Rosja) 1:3
|
lekkoatletyka › rzut oszczepem (m) kwalifikacje |
20:05 - 22:30 08.08.2012 |
28. miejsce - 77,36 m
42. miejsce - 71,19 m
19. miejsce - 78,90 m
|
piłka siatkowa › zespół (m) ćwierćfinał |
20:30 - 22:30 08.08.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
przegrana z Rosją 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
|
lekkoatletyka › 200 m (m) półfinał |
21:10 - 21:30 08.08.2012 |
20. miejsce - 20,83
|
kajakarstwo › sprint › C-2 1000 m (m) finał B |
10:30 - 10:45 09.08.2012 |
9. miejsce (1. w fin. B) - 3.37,692
|
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k) finał B |
11:08 - 11:20 09.08.2012 |
10. miejsce (2. w fin. B) - 1.53,356
|
kajakarstwo › sprint › K-2 500 m (k) finał |
11:35 - 11:50 09.08.2012 |
BRĄZOWY MEDAL - 1.44,000
|
lekkoatletyka › 4x400 m (m) eliminacje |
12:35 - 12:55 09.08.2012 |
9. miejsce - 3.02,86
|
pływanie › wody otwarte › 10 km (k) finał |
13:00 - 14:30 09.08.2012 |
15. miejsce - 1:59.58,7 godz.
|
gimnastyka › artystyczna › wielobój ind. (k) eliminacje - runda I i II |
13:00 - 15:45 09.08.2012 |
8. miejsce (piłka 27,250 i obręcz 27,425) - 54,675 pkt
|
taekwondo › piórkowa (m) eliminacje |
13:15 - 13:45 09.08.2012 |
przegrana z R. Nikpahem (Afganistan) 5:12
|
lekkoatletyka › 4x100 m (k) eliminacje |
21:20 - 21:40 09.08.2012 |
9. miejsce - 43,07
|
kajakarstwo › sprint › K-1 200 m (m) eliminacje |
10:30 - 10:50 10.08.2012 |
6. miejsce - 35,990 s - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › C-1 200 m (m) eliminacje |
10:51 - 11:10 10.08.2012 |
19. miejsce - 44,645 s - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › K-1 200 m (k) eliminacje |
11:12 - 11:30 10.08.2012 |
6. miejsce - 42,290 s - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › K-1 200 m (m) półfinał |
12:02 - 12:15 10.08.2012 |
11. miejsce - 36,507 s - awans do finału B
|
kajakarstwo › sprint › C-1 200 m (m) półfinał |
12:16 - 12:28 10.08.2012 |
21. miejsce - 45,348 s
|
kajakarstwo › sprint › K-1 200 m (k) półfinał |
12:30 - 12:42 10.08.2012 |
5. miejsce - 40,905 s - awans do finału A
|
gimnastyka › artystyczna › wielobój ind. (k) eliminacje - runda III i IV |
13:00 - 15:30 10.08.2012 |
8. miejsce (wstążka - 27,475, maczugi - 26,850) - 109,750 pkt - awans do finału
|
lekkoatletyka › skok o tyczce (m) finał |
20:00 - 22:40 10.08.2012 |
9. miejsce - 5,50 m
|