SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) repasaż |
10:40 - 10:50 30.07.2012 |
5. miejsce w serii - awans do finału B
|
wioślarstwo › ósemka (m) repasaż |
10:50 - 11:00 30.07.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
5. miejsce w serii - awans do finału B
|
badminton › mieszana eliminacje grupowe |
11:00 - 11:30 30.07.2012 |
przegrana z Fischer/Pedersen (Dania) 9:21, 21:14, 17:21
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) eliminacje |
11:20 - 11:40 30.07.2012 |
2. miejsce - awans do finału A
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) eliminacje |
11:25 - 11:46 30.07.2012 |
19. miejsce - 1.57,07
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) eliminacje |
11:25 - 11:46 30.07.2012 |
11. miejsce - 1.56,09 - awans do półfinału
|
judo › 73 kg (m) eliminacje |
11:50 - 12:10 30.07.2012 |
przegrana z U. Legrandem (Francja) przez waza-ari
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 30.07.2012 |
15. miejsce (11. i 14.)
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 30.07.2012 |
19. miejsce (22. i 13.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 30.07.2012 |
21. miejsce (16. i 26.)
|
łucznictwo › indywidualnie (k) 1/32 finału |
13:02 - 14:00 30.07.2012 |
przegrana z J. Xu (Chiny) 2:6 - 98 pkt
|
szermierka › szpada ind. (k) 1/16 finału |
13:20 - 13:50 30.07.2012 |
przegrana z T. Geroudet (Szwajcaria) 14:15
|
kajakarstwo › slalom › C-2 (m) elim I-II tura |
14:30 - 17:20 30.07.2012 |
5. miejsce - awans do półfinału
|
tenis › singel (k) 2 runda |
15:00 - 16:00 30.07.2012 |
przegrana z S. Williams (USA) 2:6, 3:6
|
żeglarstwo › Finn (m) wyścigi 3 i 4 |
15:00 - 19:00 30.07.2012 |
21. miejsce (17. i 16.)
|
żeglarstwo › Star (m) wyścigi 3 i 4 |
15:10 - 19:00 30.07.2012 |
8. miejsce (12. i 10.)
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (k) elim I-II tura |
15:12 - 18:25 30.07.2012 |
9. miejsce - awans do półfinału
|
badminton › podwójna (m) eliminacje grupowe |
15:15 - 16:00 30.07.2012 |
walkower z Isara/Jongjit (Tajlandia)
|
tenis › debel (k) 1 runda |
16:30 - 21:00 30.07.2012 |
wygrana z Cibulkovą/Hantuchovą (Słowacja) 6:2, 6:1
|
jeździectwo › WKKW › ind. cross country |
17:26 - 18:00 30.07.2012 |
41. miejsce po II konkurencjach
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) 4 runda |
17:30 - 18:30 30.07.2012 |
przegrana z K. Ishikawą (Japonia) 1:4 (9:11, 5:11, 12:10, 12:14, 11:6)
|
badminton › pojedyncza (k) eliminacje grupowe |
20:40 - 21:15 30.07.2012 |
przegrana z T. Baun (Dania) 11:21, 6:21
|
badminton › pojedyncza (m) eliminacje grupowe |
20:40 - 21:30 30.07.2012 |
mecz z J. Chen (Chiny) 0:2 (15:21, 8:21)
|
pływanie › 200 m st. motylkowy (m) półfinał |
21:30 - 21:40 30.07.2012 |
7. miejsce - 1.55,04 - awans do finału
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) eliminacje |
22:00 - 23:00 30.07.2012 |
wgrana z Gibb/Rosenthal (USA) 2:0 (21:17, 21:18)
|