SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) eliminacje |
10:50 - 11:10 28.07.2012 |
3. miejsce w serii - awans do repasażu
|
wioślarstwo › ósemka (m) eliminacje |
11:10 - 11:30 28.07.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
3. miejsce w serii - awans do repasażu
|
wioślarstwo › czwórka bez ster wl (m) eliminacje |
12:00 - 12:30 28.07.2012 |
4. miejsce w serii - awans do repasażu
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) eliminacje |
12:30 - 13:00 28.07.2012 |
2. miejsce w serii - awans do półfinału
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) eliminacje |
13:00 - 13:30 28.07.2012 |
3. miejsce w serii - awans do półfinału
|
wioślarstwo › jedynka (m) eliminacje |
13:30 - 14:20 28.07.2012 |
3. miejsce w serii - awans do ćwierćfinału
|
wioślarstwo › czwórka bez ster wl (m) repasaż |
10:40 - 10:50 29.07.2012 |
4. miejsce w serii - brak awansu
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) repasaż |
10:40 - 10:50 30.07.2012 |
5. miejsce w serii - awans do finału B
|
wioślarstwo › ósemka (m) repasaż |
10:50 - 11:00 30.07.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
5. miejsce w serii - awans do finału B
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) eliminacje |
11:20 - 11:40 30.07.2012 |
2. miejsce - awans do finału A
|
wioślarstwo › jedynka (m) ćwierćfinał |
11:40 - 12:20 31.07.2012 |
5. miejsce - awans do półfnału C/D
|
wioślarstwo › jedynka (m) półfinał C/D |
10:30 - 10:40 01.08.2012 |
3. miejsce - awans do finału C
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) finał B |
11:20 - 11:30 01.08.2012 |
8. miejsce (2. w finale B)
|
wioślarstwo › ósemka (m) finał B |
11:30 - 11:40 01.08.2012 |
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał Schodowski Zbigniew Hojka Piotr Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel
7. miejsce (1. w finale B)
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) półfinał A/B |
11:40 - 10:50 01.08.2012 |
3. miejsce - awans do finału A
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) półfinał A/B |
12:00 - 12:10 01.08.2012 |
4. miejsce - awans do finału B
|
wioślarstwo › jedynka (m) finał C |
10:50 - 11:00 03.08.2012 |
17. miejsce (5. w finale C)
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) finał B |
11:50 - 12:00 03.08.2012 |
10. miejsce (4. w finale B)
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) finał A |
12:30 - 12:40 03.08.2012 | |
wioślarstwo › dwójka podw. (k) finał A |
13:10 - 13:20 03.08.2012 |
BRĄZOWY MEDAL
|