Sport | Zawody | Data | Zawodnicy | Konkurencja | Miejsce | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
biathlon | PŚ Kontiolahti | 1.12.22 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Zawół Marcin Guzik Grzegorz Guńka Jan |
4x7,5 km `sztafeta` | 16 | |
biathlon | ME Open Duszniki Zdrój | 29.01.17 r | Guzik Grzegorz | 20 km `indywidualny` | 43 | |
biathlon | PŚ Ruhpolding | 15.01.17 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 66 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 28.11.20 r | Guzik Grzegorz | 20 km `indywidualny` | 100 | |
biathlon | PŚ Nove Mesto na Morave | 6.03.20 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 50 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 9.12.22 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 75 | |
biathlon | PŚ Nove Mesto na Morave | 7.03.20 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szczurek Łukasz Szwajnos Marcin |
4x7,5 km `sztafeta` | 23 | |
biathlon | PŚ Ruhpolding | 15.01.17 r |
Penar Grzegorz Guzik Grzegorz Janik Mateusz Szczurek Łukasz |
4x7,5 km `sztafeta` | 19 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 29.11.20 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 68 | |
biathlon | ME otwarte Duszniki Zdrój | 31.01.21 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 69 | |
biathlon | MŚ Oestersund | 17.03.19 r | Guzik Grzegorz | 12,5 km doch. | 50 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 11.12.22 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Zawół Marcin Guzik Grzegorz Guńka Jan |
4x7,5 km `sztafeta` | 16 | |
biathlon | PŚ Pokljuka | 2.12.18 r |
Zbylut Kinga Pitoń Karolina Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz |
sztafeta mieszana | 19 | |
biathlon | PŚ Pokljuka | 6.12.18 r | Guzik Grzegorz | 20 km `indywidualny` | 42 | |
biathlon | PŚ Östersund | 6.12.15 r |
Guzik (Pałka) Krystyna Hojnisz-Staręga Monika Guzik Grzegorz Szczurek Łukasz |
sztafeta mieszana | 13 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 3.12.20 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 50 | |
biathlon | MŚ Oestersund | 17.03.19 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 57 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 5.12.20 r | Guzik Grzegorz | 12,5 km doch. | 47 | |
biathlon | PŚ Pokljuka | 7.12.18 r | Guzik Grzegorz | 10 km `sprint` | 86 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 6.12.20 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szwajnos Marcin Skorusa Wojciech |
4x7,5 km `sztafeta` | 23 |