Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Sochowicz Mateusz
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
saneczkarstwo
PŚ Calgary
7.12.18 r
Sochowicz Mateusz
jedynki tor lod.
29
saneczkarstwo
PŚ Sigulda
14.01.23 r
Sochowicz Mateusz
jedynki tor lod.
17
saneczkarstwo
PŚ Lake Placid
15.12.18 r
Sochowicz Mateusz
jedynki tor lod.
31
saneczkarstwo
PŚ Sigulda
25.01.20 r
Sochowicz Mateusz
jedynki tor lod.
22
saneczkarstwo
PŚ Lake Placid
16.12.17 r
Sochowicz Mateusz
jedynki tor lod.
31
1.44.070
saneczkarstwo
PŚ Koeningsee
1.03.20 r
Jamróz Natalia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
9
saneczkarstwo
PŚ Oberhof
2.02.20 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
6
saneczkarstwo
PŚ Wintenberg
7.01.24 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Piwkowska Dominika
Domowicz Nikola
Kowalewski Jakub
Chmielewski Wojciech
sztafeta
4
saneczkarstwo
MŚ Konigssee
31.01.21 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
nie ukończyli
saneczkarstwo
PŚ Altenberg
3.12.17 r
Wojtuściszyn Natalia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
6
saneczkarstwo
MŚ Winterberg
27.01.19 r
Kuls-Kusyk Ewa
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
7
saneczkarstwo
PŚ Innsbruck-Igls
24.11.19 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
8
saneczkarstwo
MŚ Sochi
16.02.20 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
7
saneczkarstwo
ME Lillehammer
19.01.20 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
7
saneczkarstwo
ME Oberhof
10.02.19 r
Kuls-Kusyk Ewa
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
6
saneczkarstwo
MŚ Oberhof
29.01.23 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
6
saneczkarstwo
ME St. Moritz
23.01.22 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
6
saneczkarstwo
PŚ Winterberg
23.02.20 r
Jamróz Natalia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
4
saneczkarstwo
PŚ Sankt Moritz
23.01.22 r
Domaradzka Klaudia
Sochowicz Mateusz
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
sztafeta
6
saneczkarstwo
MŚ Altenberg
28.01.24 r
Domaradzka Klaudia
Chmielewski Wojciech
Kowalewski Jakub
Sochowicz Mateusz
Domowicz Nikola
Piwkowska Dominika
sztafeta
7
<
1
2
3
4
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie