Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Ablewski Ryszard
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
wioślarstwo
MŚ Sarasota
1.10.17 r
Modrzyński Bartosz
Trojanowski Daniel
Juszczak Piotr
Brzeziński Marcin
Wilangowski Mateusz
Aranowski Krystian
Ablewski Ryszard
Fuchs Robert
Schodowski Zbigniew
ósemka
10
wioślarstwo
MŚ MŚ Sen. Bled
4.09.11 r
Ablewski Ryszard
Zabłocki Bartosz
Kędzierski Mirosław
Grabowski Dawid
czwórka bez ster
21
wioślarstwo
ME ME Sen. Plovdiv
18.09.11 r
Grabowski Dawid
Ablewski Ryszard
Kędzierski Mirosław
Zabłocki Bartosz
czwórka bez ster
8
wioślarstwo
ME Racice
28.05.17 r
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Modrzyński Bartosz
Brzeziński Marcin
Fuchs Robert
Ablewski Ryszard
Wilangowski Mateusz
ósemka
2
wioślarstwo
ME ME Belgrad
1.06.14 r
Gutorski Wojciech
Hejmej Rafał
Rosolski Damian
Ablewski Ryszard
czwórka bez ster
15
wioślarstwo
MŚ MŚ Plovdiv
19.09.12 r
Kędzierski Mirosław
Trojanowski Daniel
Ablewski Ryszard
dwójka ze ster.
8
wioślarstwo
PŚ Belgrad
3.06.18 r
Burda Mikołaj
Schodowski Zbigniew
Ablewski Ryszard
Wilangowski Mateusz
Fuchs Robert
Szpakowski Michał
Modrzyński Bartosz
Juszczak Piotr
Trojanowski Daniel
ósemka
4
wioślarstwo
ME Strathelyde
5.08.18 r
Fuchs Robert
Ablewski Ryszard
Juszczak Piotr
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Wilangowski Mateusz
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
ósemka
7
wioślarstwo
PŚ Varese
17.04.16 r
Ablewski Ryszard
Hojka Piotr
dwójka bez ster
13
<
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie