Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
lekkoatletyka | ||||
601 | Gacka Kinga (z) | 2001 | 400 m 400 m 4x400 m |
BKS Bydgoszcz |
łyżwiarstwo | ||||
602 | Gabryszak Elżbieta (z) | 1998 | figurowe › solistki | ŁKS Soła |
żeglarstwo | ||||
603 | Furmański Radosław (z) | 1996 | RS:X iQFOiL |
AZS AWFiS Gdańsk |
lekkoatletyka | ||||
604 | Furmanek Katarzyna (z) | 1996 | rzut młotem | KKL Kielce |
tenis | ||||
605 | Fręch Magdalena (z) | 1997 | singel debel |
Górnik Bytom |
piłka siatkowa | ||||
606 | Fornal Tomasz (z) | 1997 | zespół | Jastrzębski Węgiel |
łyżwiarstwo | ||||
607 | Flemin Jeremie (z) | 1991 | figurowe › pary taneczne | Stoczniowiec Gdańsk |
lekkoatletyka | ||||
608 | Fiodorow Joanna | 1989 | rzut młotem | AZS Oś Poznań |
piłka siatkowa | ||||
609 | Fijałek Grzegorz (z) | 1987 | plażowa › zespół | UKS SMS Łódź |
pływanie | ||||
610 | Fiedkiewicz Kornelia | 2001 | 4x100 m st. zmienny 4x100 m st. dowolny |
MKS Juvenia Wrocław |
tenis | ||||
611 | Falkowska Weronika (z) | 2000 | singel debel |
Górnik Bytom |
lekkoatletyka | ||||
612 | Fajdek Paweł | 1989 | rzut młotem | Agros Zamość |
tenis | ||||
613 | Ewald Weronika (z) | 2006 | singel | |
lekkoatletyka | ||||
614 | Ennaoui Sofia (z) | 1995 | 1500 m 3000 m |
AZS UMCS Lublin |
zapasy | ||||
615 | Eduard Grigoriev (z) | 1995 | wolne › 74 kg wolne › 65 kg |
Mazowsze Teresin |
lekkoatletyka | ||||
616 | Dziuba Szymon (z) | 1999 | 4x400 m 400 m |
AZS AWF Warszawa |
wioślarstwo | ||||
617 | Dziewieczyński Piotr (z) | 1999 | czwórka b`ster | LOTTO-Bydgostia |
wspinaczka | ||||
618 | Dzieński Marcin (z) | 1993 | kombinacja na czas |
KU AZS PWSZ Tarnów |
żeglarstwo | ||||
619 | Dziarnowska Maja (z) | 1990 | RS:X iQFOiL |
SKŻ Sopot |
tenis stołowy | ||||
620 | Dyjas Jakub (z) | 1995 | gra pojedyncza gra podwójna drużyna |
Dekorglas Działdowo |
lekkoatletyka | ||||
621 | Duszyński Kajetan | 1995 | 400 m 4x400 m 4x400 mieszana |
AZS Łódź |
boks | ||||
622 | Durkacz Damian (z) | 1999 | 63 kg 67 kg 71 kg |
Concordia Knurów |
wioślarstwo | ||||
623 | Duda Katarzyna (z) | 2000 | czwórka podw. czwórka b`ster |
AZS Szczecin |
piłka siatkowa | ||||
624 | Drzyzga Fabian (z) | 1990 | zespół | Asseco Resovia Rzeszów |
judo | ||||
625 | Drzymał Paweł (z) | 1998 | 81 kg | Czarni Bytom |