Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
pływanie | ||||
26 | Łukaszewicz Robert (z) | 2001 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › wieża |
Stal Rzeszów |
27 | Maciak Julia (z) | 2006 | wody otwarte › 10 km | IUKS Muszelka Warszawa |
28 | Maik Julia (z) | 2003 | 4x100 m st. zmienny 200 m st. dowolny |
Włókniarz Kalisz |
29 | Majchrzak Kacper | 1992 | 200 m st. dowolny 100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
Warta Poznań |
30 | Majerski Jakub | 2000 | 100 m st. dowolny | AZS AWF Katowice |
31 | Masiuk Ksawery (z) | 2004 | 100 m st. grzbietowy 100 m st. grzbietowy |
UKS G-8 Warszawa |
32 | Matuszewski Krzysztof (z) | 2004 | 200 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
MKS Astoria Bydgoszcz |
33 | Misiak Szymon (z) | 2005 | 4x100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
UKS „shark” Rudna |
34 | Ostrowski Karol (z) | 1999 | 100 m st. dowolny | MKP Szczecin |
35 | Peda Paulina | 1998 | 100 m st. motylkowy 100 m st. dowolny 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. dowolny |
AZS-AWF Katowice |
36 | Piechowicz Karolina (z) | 2005 | 200 m st. klasyczny 100 m st. klasyczny 100 m st. klasyczny |
SWIMLAND Olsztyn |
37 | Piela Michał (z) | 2004 | 400 m st. zmienny 400 m st. zmienny |
Unia Oświęcim |
38 | Piszczorowicz Bartosz | 1999 | 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS UMCS Lublin |
39 | Płoszka Kacper (z) | 2005 | 200 m st. dowolny 400 m st. dowolny |
Jedynka Łódź |
40 | Polańska Aleksandra | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
UKS GOS Raszyn |
41 | Pruszyński Michał (z) | 2004 | 100 m st. dowolny | TP Zielona Góra |
42 | Rzeszutek Andrzej (z) | 1991 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › tramp. 3m synch. |
Stal Rzeszów |
43 | Sieradzki Kamil (z) | 2002 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS AWF Katowice |
44 | Skierka Jakub | 1998 | 100 m st. grzbietowy 200 m st. grzbietowy |
TP Zielona Góra |
45 | Skrzek Kaja (z) | 1998 | skoki do wody › trampolina 1 m | Stal Rzeszów |
46 | Stokowski Kacper | 1999 | 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. zmienny 100 m st. grzbietowy |
AZS UMCS Lublin |
47 | Sztandera Dominika (z) | 1997 | 100 m st. klasyczny 50 m st. klasyczny |
MKS Juvenia Wrocław |
48 | Tchórz Alicja | 1992 | 100 m st. grzbietowy 200 m st. grzbietowy 100 m st. dowolny 4x100 m st. zmienny |
MKS Juvenia Wrocław |
49 | Urbański Filip (z) | 2004 | 4x100 m mieszana st. zmienny 50 m st. klasyczny |
UKS G8 Bielany Warszawa |
50 | Walter Jakub (z) | 2004 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |