Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
103 |
Kulesza Roman |
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. |
. Test przedolimpijski Londyn 7.01.12 r |
|
18 |
Imienna |
104 |
Klepacka-Noceti Zofia |
3.12.11 r | Krajowa | |||
105 |
Myszka Piotr |
3.12.11 r | Krajowa | |||
106 |
Kusznierewicz Mateusz Życki Dominik |
3.12.11 r | Krajowa | |||
107 |
Porożyński Karol |
3.12.11 r | Krajowa | |||
108 |
Czajkowski Marcin Piasecki Jacek |
3.12.11 r | Krajowa | |||
109 |
Nowakowski Piotr Winiarski Michał Zagumny Paweł Kurek Bartosz Jarosz Jakub Bartman Zbigniew Wiśniewski Łukasz Kubiak Michał Ruciak Michał Żygadło Łukasz Ignaczak Krzysztof Zatorski Paweł Możdżonek Marcin Czarnowski Patryk |
piłka siatkowa |
20.11.11 r | Krajowa | ||
110 |
Marczyński Tomasz Rutkiewicz Marek Sapa Marcin Radosz Robert Bodnar Łukasz Jeżowski Krzysztof |
kolarstwo › szosa |
16.11.11 r | Ranking UCI | Krajowa | |
111 |
kolarstwo › szosa |
16.11.11 r | Ranking UCI | Krajowa | ||
112 |
kolarstwo › szosa |
16.11.11 r | Ranking UCI | Krajowa | ||
113 |
Dołęga Marcin Zieliński Adrian Kasabijew Arsen Wiśniewski Damian Szramiak Krzysztof Czekiel Kornel Bonk Bartłomiej |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | ||
114 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
115 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
116 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
117 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
118 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
119 |
Karpińska Marzena Łochowska Joanna Klejnowska- Krzywańska Aleksandra Gotfryd Marieta Leśniewska Anna Mizdal Ewa |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | ||
120 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
121 |
podnoszenie ciężarów |
12.11.11 r | Krajowa | |||
122 |
Mitrosz Joanna |
19.09.11 r | Krajowa | |||
123 |
Janikowski Damian |
8.09.11 r | Krajowa | |||
124 |
Banak Łukasz |
8.09.11 r | Krajowa | |||
125 |
Pochwała Marcin Szczepański Piotr |
7.09.11 r | Krajowa | |||
126 |
Polaczyk Mateusz |
7.09.11 r | Krajowa | |||
127 |
Pacierpnik Natalia |
7.09.11 r | Krajowa | |||
128 |
Wójs Grzegorz |
7.09.11 r | Krajowa | |||
129 |
Brzeziński Marcin Radosz Dariusz Hejmej Rafał Burda Mikołaj Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Trojanowski Daniel |
28.08.11 r | Krajowa | |||
130 |
Pawłowski Łukasz Siemion Łukasz Bernatajtys Miłosz Rańda Paweł |
28.08.11 r | Krajowa | |||
131 |
Michalska-Płotkowiak Julia Fularczyk-Kozłowska Magdalena |
28.08.11 r | Krajowa | |||
132 |
Wasielewski Konrad Kolbowicz Marek Jeliński Michał |
28.08.11 r | Krajowa | |||
133 |
Konieczna Aneta Rosolska Beata |
21.08.11 r | Krajowa | |||
134 |
Walczykiewicz Marta |
21.08.11 r | Krajowa | |||
135 |
Siemionowski Piotr |
21.08.11 r | Krajowa | |||
136 |
Baraszkiewicz Paweł |
21.08.11 r | Krajowa |