Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
pływanie | ||||
26 | Kowalska Klara (z) | 2005 | wody otwarte › 10 km | AZS UMCS Lublin |
kajakarstwo | ||||
27 | Błażejczak Zuzanna (z) | 2004 | sprint › K-2 500 m sprint › K-4 500 m |
KS Jezioro Tarnobrzeg |
pływanie | ||||
28 | Guliński Maciej (z) | 2004 | 4x100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
AZS UW Warszawa |
29 | Urbański Filip (z) | 2004 | 4x100 m mieszana st. zmienny 50 m st. klasyczny |
UKS G8 Bielany Warszawa |
30 | Pruszyński Michał (z) | 2004 | 100 m st. dowolny | TP Zielona Góra |
kolarstwo | ||||
31 | Gieryk Kacper (z) | 2004 | szosa › start wsp. | KTK Kalisz |
pływanie | ||||
32 | Matuszewski Krzysztof (z) | 2004 | 200 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
MKS Astoria Bydgoszcz |
szermierka | ||||
33 | Klasik Alicja (z) | 2004 | szpada ind. szpada ind. szpada druż. |
RMKS Rybnik |
tenis stołowy | ||||
34 | Sztwiertnia Ilona (z) | 2004 | gra pojedyncza gra pojedyncza |
SKTS Sochaczew |
pływanie | ||||
35 | Guść Wiktoria (z) | 2004 | 200 m st. zmienny 200 m st. dowolny |
MKP Szczecin |
szermierka | ||||
36 | Żurawska Karolina (z) | 2004 | floret ind. floret druż. |
Toruńska Akademia Floretu |
wspinaczka | ||||
37 | Nawój Daria (z) | 2004 | kombinacja | KS Sportiva Tarnów |
kajakarstwo | ||||
38 | Danek Dominika (z) | 2004 | slalom › K-1 slalom › K-1 |
Start Nowy Sącz |
pływanie | ||||
39 | Masiuk Ksawery (z) | 2004 | 100 m st. grzbietowy 100 m st. grzbietowy |
UKS G-8 Warszawa |
40 | Chmielewski Krzysztof (z) | 2004 | 200 m st. motylkowy | IUKS Muszelka Warszawa |
kajakarstwo | ||||
41 | Kajdanek Jarosław (z) | 2004 | sprint › K-2 1000 m sprint › K-2 500 m |
Energetyk Poznań |
42 | Sieradzan Kacper (z) | 2004 | sprint › C-1 1000 m | Wiskord Szczecin |
wioślarstwo | ||||
43 | Gałęza Daniel (z) | 2004 | dwójka podw. dwójka podw. |
Drakkar Gdańsk |
podnoszenie ciężarów | ||||
44 | Marach Monika (z) | 2004 | 64 kg 71 kg |
Tarpan Mrocza |
kolarstwo | ||||
45 | Marciniak Marcin (z) | 2004 | tor › sprint druż. tor › sprint |
|
46 | Tracka Maja (z) | 2004 | tor › madison | |
pływanie | ||||
47 | Kosiński Filip (z) | 2004 | 200 m st. grzbietowy | AZS AWF Warszawa |
48 | Chmielewski Michał (z) | 2004 | 200 m st. motylkowy 200 m st. motylkowy |
IUKS Muszelka Warszawa |
49 | Piela Michał (z) | 2004 | 400 m st. zmienny 400 m st. zmienny |
Unia Oświęcim |
50 | Walter Jakub (z) | 2004 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |