Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
wioślarstwo | ||||
51 | Khlibenko Anna (z) | 2004 | czwórka podw. czwórka podw. |
AZS AWFiS Gdańsk |
52 | Malicka Natasza (z) | 2004 | czwórka podw. czwórka podw. |
LOTTO-Bydgostia |
tenis | ||||
53 | Pawelski Martyn (z) | 2004 | singel debel |
Górnik Bytom |
54 | Pieczkowski Olaf (z) | 2004 | singel debel |
KT Jakubowo-Olsztyn |
lekkoatletyka | ||||
55 | Maślana Zuzanna (z) | 2004 | pchnięcie kulą pchnięcie kulą |
MLKL Płock |
judo | ||||
56 | Ignasiak Ksawery (z) | 2004 | 60 kg 60 kg |
UKS Conrad Gdańsk |
pływanie | ||||
57 | Łukasiewicz Maria (z) | 2004 | skoki do wody › wieża skoki do wody › wieża |
Stal Rzeszów |
narciarstwo | ||||
58 | Habdas Jan (z) | 2003 | skoki narciarskie › skoki LH | LKS Klimczok Bystra |
lekkoatletyka | ||||
59 | Różnicki Krzysztof (z) | 2003 | 400 m 800 m |
GKS Cartusia Kartuzy |
60 | Lesiewicz Kornelia | 2003 | 400 m 400 m |
AZS-AWF Gorzów Wielkopolski |
tenis stołowy | ||||
61 | Kubik Maciej (z) | 2003 | gra pojedyncza gra podwójna drużyna |
Dekorglas Działdowo |
pływanie | ||||
62 | Klimek Marta (z) | 2003 | 200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS UMCS Lublin |
63 | Knop Aleksandra (z) | 2003 | 50 m st. dowolny 100 m st. dowolny 800 m st. dowolny |
UKS 190 Łódź |
boks | ||||
64 | Marcinkowska Barbara (z) | 2003 | 75 kg 69 kg |
Pomorzanin Toruń |
65 | Szeremeta Julia (z) | 2003 | 50 kg 60 kg |
PACO Lublin |
kajakarstwo | ||||
66 | Ciągło Michał (z) | 2003 | slalom › K-1 slalom › K-1 |
Start Nowy Sącz |
gimnastyka | ||||
67 | Górska Milena (z) | 2003 | artystyczna › wielobój ind. artystyczna › wielobój ind. |
UKS PM Syrena |
taekwondo | ||||
68 | Piątkowski Szymon (z) | 2003 | 80 kg | AZS-UWM Olsztyn |
tenis | ||||
69 | Kaśnikowski Maksymilian (z) | 2003 | singel debel |
CKT Grodzisk Maz. |
szermierka | ||||
70 | Klughardt Gloria (z) | 2003 | szpada ind. szpada ind. szabla druż. |
AZS AWF Kraków |
wioślarstwo | ||||
71 | Woźniak Jakub (z) | 2003 | dwójka podw. | KW04 Poznań |
72 | Lewicki Tomasz (z) | 2003 | czwórka b`ster | LOTTO-Bydgostia |
boks | ||||
73 | Straszewski Jakub (z) | 2003 | 91 kg 92 kg 86 kg |
Legia Warszawa |
74 | Kuczewska Natalia (z) | 2003 | 48 kg 48 kg |
Mazur Ełk |
75 | Krzpiet Jakub (z) | 2003 | 52 kg 54 kg |
Boxing Wałbrzych |