Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
pływanie | ||||
26 | Chowaniec Mateusz (z) | 2003 | 4x100 m st. zmienny 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS AWF Katowice |
27 | Błażowska Aleksandra (z) | 2002 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › trampolina 1 m |
Stal Rzeszów |
28 | Jaśkiewicz Adrian (z) | 2002 | 200 m st. motylkowy 100 m st. motylkowy |
UKS G8 Bielany Warszawa |
29 | Wiekiera Dawid (z) | 2002 | 200 m st. klasyczny 200 m st. klasyczny |
Wodnik Tychy |
30 | Sieradzki Kamil (z) | 2002 | 4x200 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS AWF Katowice |
31 | Łukaszewicz Robert (z) | 2001 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › wieża |
Stal Rzeszów |
32 | Fiedkiewicz Kornelia | 2001 | 4x100 m st. zmienny 4x100 m st. dowolny |
MKS Juvenia Wrocław |
33 | Majerski Jakub | 2000 | 100 m st. dowolny | AZS AWF Katowice |
34 | Kraska Jakub | 2000 | 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny |
AZS Łódź |
35 | Kossakowska Dominika | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |
36 | Polańska Aleksandra | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
UKS GOS Raszyn |
37 | Kałusowski Jan (z) | 2000 | 100 m st. klasyczny 4x100 m st. zmienny 100 m st. klasyczny |
MKS Trójka Łódź |
38 | Ostrowski Karol (z) | 1999 | 100 m st. dowolny | MKP Szczecin |
39 | Piszczorowicz Bartosz | 1999 | 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny 200 m st. dowolny |
AZS UMCS Lublin |
40 | Stokowski Kacper | 1999 | 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. zmienny 100 m st. grzbietowy |
AZS UMCS Lublin |
41 | Skierka Jakub | 1998 | 100 m st. grzbietowy 200 m st. grzbietowy |
TP Zielona Góra |
42 | Peda Paulina | 1998 | 100 m st. motylkowy 100 m st. dowolny 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. dowolny |
AZS-AWF Katowice |
43 | Skrzek Kaja (z) | 1998 | skoki do wody › trampolina 1 m | Stal Rzeszów |
44 | Sztandera Dominika (z) | 1997 | 100 m st. klasyczny 50 m st. klasyczny |
MKS Juvenia Wrocław |
45 | Lesiak Kacper (z) | 1995 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › tramp. 3m synch. |
Stal Rzeszów |
46 | Juraszek Paweł | 1994 | 50 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
AZS AWF Katowice |
47 | Majchrzak Kacper | 1992 | 200 m st. dowolny 100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
Warta Poznań |
48 | Tchórz Alicja | 1992 | 100 m st. grzbietowy 200 m st. grzbietowy 100 m st. dowolny 4x100 m st. zmienny |
MKS Juvenia Wrocław |
49 | Wasick Katarzyna (z) | 1992 | 100 m st. dowolny 50 m st. dowolny |
AZS-AWF Katowice |
50 | Kawęcki Radosław (z) | 1991 | 200 m st. grzbietowy | UKS G-8 Warszawa |