Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
wioślarstwo | ||||
201 | Ziętarski Mirosław (z) | 1993 | dwójka podw. czwórka podw. |
AZS UMK Energa Toruń |
bobsleje | ||||
202 | Zdebiak Arnold (z) | 1993 | czwórki | AZS AWFiS Gdańsk |
wioślarstwo | ||||
203 | Pośnik Szymon (z) | 1993 | dwójka podw. | AZS-AWF Warszawa |
kolarstwo | ||||
204 | Wawak Bartłomiej (z) | 1993 | górskie › cross country | Kross Racing Team |
piłka siatkowa | ||||
205 | Leon Venero Wilfredo (z) | 1993 | zespół | Sir Safety Perugia |
lekkoatletyka | ||||
206 | Zalewski Karol | 1993 | 4x100 m 400 m 4x400 mieszana |
AZS-UWM Olsztyn |
koszykówka | ||||
207 | Ponitka Mateusz (z) | 1993 | zespół zespół |
Zenit Sankt Petersburg |
judo | ||||
208 | Podolak Arleta (z) | 1993 | 57 kg | Gwardia Warszawa |
bobsleje | ||||
209 | Stano Jakub (z) | 1993 | dwójki czwórki |
niezrzeszony(a) |
koszykówka | ||||
210 | Michalak Michał (z) | 1993 | zespół zespół |
Legia Warszawa |
211 | Sabat Anna | 1993 | CWKS Resovia Rzeszów | |
lekkoatletyka | ||||
212 | Wielgosz Anna (z) | 1993 | 800 m | CWKS Resovia Rzeszów |
213 | Słowikowski Przemysław (z) | 1993 | 100 m 4x100 m 200 m |
MKL Szczecin |
szermierka | ||||
214 | Siess Michał (z) | 1994 | floret ind. floret druż. |
AZS AWFiS Gdańsk |
215 | Swatowska-Wenglarczyk Martyna (z) | 1994 | szpada ind. szpada druż. |
AZS-AWF Katowice |
żeglarstwo | ||||
216 | Tarnowski Paweł (z) | 1994 | RS:X iQFOiL |
SKŻ Sopot |
saneczkarstwo | ||||
217 | Kowalewski Jakub | 1994 | dwójki tor lod. sztafeta |
Śnieżka Karpacz |
łyżwiarstwo | ||||
218 | Michalski Piotr | 1994 | szybkie › 500 m szybkie › 1000 m |
AZS AWF Katowice |
wspinaczka | ||||
219 | Mirosław Aleksandra | 1994 | kombinacja na czas |
KW Kotłownia |
lekkoatletyka | ||||
220 | Konieczek Alicja (z) | 1994 | 3000 m prz. 3000 m prz. |
OŚ AZS Poznań |
wioślarstwo | ||||
221 | Michałkiewicz Olga | 1994 | czwórka b`ster | AZS-AWF Gorzów Wielkopolski |
kolarstwo | ||||
222 | Podgórska Aleksandra (z) | 1994 | górskie › cross country | VW Sam.Użyt. Poznań |
piłka siatkowa | ||||
223 | Janusz Marcin (z) | 1994 | zespół zespół |
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle |
lekkoatletyka | ||||
224 | Adamczyk Patryk | 1994 | 400 m ppł | RLTL ZTE Radom |
rugby | ||||
225 | Piekorz Angelika (z) | 1994 | kobiety 7-os | Diablice Ruda Śląska |