SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. (k) finał |
17:30 - 19:30 02.08.2012 |
19. miejsce - 55,465 pkt
|
piłka siatkowa › zespół (m) faza grupowa |
17:45 - 19:15 02.08.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
wygrana z Argentyną 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
|
pływanie › 200 m st. grzbietowy (m) finał |
20:46 - 20:51 02.08.2012 |
4. MIEJSCE - 1.55,59
|
pływanie › 100 m st. motylkowy (m) półfinał |
21:51 - 22:00 02.08.2012 |
7. miejsce - 51,78 - awans do finału
|
judo › +100 kg (m) eliminacje |
10:32 - 11:00 03.08.2012 |
Przegrana z T. Rinerem (Francja) przez waza-ari
|
wioślarstwo › jedynka (m) finał C |
10:50 - 11:00 03.08.2012 |
17. miejsce (5. w finale C)
|
łucznictwo › indywidualnie (m) 1/8 finału |
10:50 - 11:20 03.08.2012 |
przegrana z J. H. Oh (Korea Płd) 0:6
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) 1/8 finału |
11:00 - 12:00 03.08.2012 |
wygrana z S. Chevallier/S. Heyer (Szwajcaria) 21:18, 21:17
|
pływanie › 50 m st. dowolny (k) eliminacje |
11:00 - 11:22 03.08.2012 |
30. miejsce - 25,59
|
lekkoatletyka › pchnięcie kulą (m) kwalifikacje |
11:00 - 11:45 03.08.2012 |
21,03 m - awans do finału
|
tenis stołowy › drużyna (k) 1 runda |
11:00 - 14:00 03.08.2012 |
przegrana z Singapurem 1:3
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) 100 m ppł |
11:05 - 11:30 03.08.2012 |
6. miejsce - 13,22 s
|
pływanie › 1500 m st. dowolny (m) eliminacje |
11:23 - 12:47 03.08.2012 |
8. miejsce - 14.57,59 - awans do finału
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) skok wzwyź |
11:25 - 14:40 03.08.2012 |
1,68 m - 29. miejsce po II konkurencjach
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) finał B |
11:50 - 12:00 03.08.2012 |
10. miejsce (4. w finale B)
|
jeździectwo > ujeżdżenie > druż. program obowiązkowy Grand Prix dzień 2 |
12:00 - 16:30 03.08.2012 |
8. miejsce
|
judo › +78 kg (k) 1/8 finału |
12:15 - 13:30 03.08.2012 |
przegrana z T. Wen (Chiny) przez ippon
|
lekkoatletyka › rzut młotem (m) kwalifikacje |
12:20 - 14:20 03.08.2012 |
7. miejsce - 76,22 m
|
lekkoatletyka › rzut młotem (m) kwalifikacje |
12:20 - 14:20 03.08.2012 |
odpadł w eliminacjach - 3 spalone próby
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) finał A |
12:30 - 12:40 03.08.2012 | |
jeździectwo > ujeżdżenie > ind. program obowiązkowy Grand Prix dzień 2 |
12:36 - 12:45 03.08.2012 |
36. miejsce - 69,422
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścigi 1 i 2 |
13:00 - 19:00 03.08.2012 |
14. miejsce (13. i 14.)
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścigi 9, 10 i 11 |
13:00 - 19:00 03.08.2012 |
13. miejsce (5., 13. i 11.)
|
żeglarstwo › Finn (m) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 03.08.2012 |
16. miejsce (14. i 16.)
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 03.08.2012 |
16. miejsce (29. i 11.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 03.08.2012 |
22. miejsce (22. i 24.)
|
żeglarstwo › Star (m) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 03.08.2012 |
5. miejsce (13. i 2.) - awans do wyścigu medalowego
|
pływanie › 4x100 m st. zmienny (m) eliminacje |
13:04 - 13:20 03.08.2012 |
16. miejsce - 3.38,16
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) finał A |
13:10 - 13:20 03.08.2012 |
BRĄZOWY MEDAL
|
lekkoatletyka › 3000 m prz. (m) eliminacje |
14:00 - 14:40 03.08.2012 |
24. miejsce - 8.30,08
|
jeździectwo > ujeżdżenie > ind. Program obowiązkowy Grand Prix dzień 2 |
15:53 - 16:02 03.08.2012 |
38. miejsce - 69,271
|
podnoszenie ciężarów › 75 kg (k) grupa A |
16:30 - 19:00 03.08.2012 |
7. miejsce - 231 kg (104+127)
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) pchnięcie kulą |
20:00 - 20:50 03.08.2012 |
13,74 m - 26. miejsce po III konkurencjach
|
podnoszenie ciężarów › 85 kg (m) grupa A |
20:00 - 21:30 03.08.2012 |
ZŁOTY MEDAL - 385 kg (174+211)
|
lekkoatletyka › 100 m (k) 1 runda |
20:05 - 20:55 03.08.2012 |
36. miejsce - 11,42
|
lekkoatletyka › rzut dyskiem (k) kwalifikacje |
20:10 - 22:25 03.08.2012 |
24. miejsce - 59,88 m
|
pływanie › 100 m st. motylkowy (m) finał |
20:38 - 20:41 03.08.2012 |
8. miejsce - 52,05
|
lekkoatletyka › pchnięcie kulą (m) finał |
21:30 - 22:40 03.08.2012 |
ZŁOTY MEDAL - 21,89 m
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) 200 m |
21:45 - 22:10 03.08.2012 |
23,71 - 21. miejsce po IV konkurencjach
|
strzelectwo sportowe › 50 m Ksp 3x20 (k) eliminacje |
10:00 - 12:15 04.08.2012 |
8. miejsce - 583 pkt - awans do finału
6. miejsce - 584 pkt - awans do finału
|
triathlon › indywidualnie (k) finał |
10:00 - 12:20 04.08.2012 |
31. miejsce - 2:04.09
25. miejsce - 2:02.52
|
kolarstwo › tor › sprint (m) kwalifikacje |
11:00 - 11:30 04.08.2012 |
14. miejsce - 10,323 - awans do 1/16 finału
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) skok w dal |
11:05 - 12:05 04.08.2012 |
trzy próby spalone - 36. miejsce po V konkurencjach
|
lekkoatletyka › skok o tyczce (k) kwalifikacje |
11:20 - 14:15 04.08.2012 |
15. miejsce - 4,40 m
5. miejsce - 4,55 m - awans do finału
|
lekkoatletyka › 400 m (m) 1 runda |
11:35 - 12:25 04.08.2012 |
34. miejsce - 46,35
|
kolarstwo › tor › sprint (m) 1/16 finału |
12:00 - 13:00 04.08.2012 |
przegrana z D. Dimitrijewem (Rosja)
|
piłka siatkowa › zespół (m) faza grupowa |
12:30 - 13:00 04.08.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
wygrana z Wielką Brytanią 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
|
lekkoatletyka › 3000 m prz. (k) eliminacje |
12:35 - 13:25 04.08.2012 |
30. miejsce - 9.48,60
41. miejsce - 10.08,84
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) rzut oszczepem |
12:40 - 14:40 04.08.2012 |
wycofała się z zawodów
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścigi 3 i 4 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
19. miejsce (20. i 18.)
|