Sport | Zawody | Data | Zawodnicy | Konkurencja | Miejsce | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
biathlon | MŚ Nove Mesto na Morave | 18.02.24 r |
Badacz Konrad Nędza-Kubiniec Andrzej Guńka Jan Zawół Marcin |
4x7,5 km `sztafeta` | 9 | |
biathlon | MŚ Nove Mesto na Morave | 18.02.24 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 51 | |
biathlon | MŚ Nove Mesto na Morave | 18.02.24 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 69 | |
biathlon | MŚ Nove Mesto na Morave | 18.02.24 r |
Guńka Jan Nędza-Kubiniec Andrzej Mąka Anna Jakieła Joanna |
sztafeta mieszana | 15 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 7.01.24 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guńka Jan Zawół Marcin Badacz Konrad |
4x7,5 km `sztafeta` | 15 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 5.01.24 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 98 | |
biathlon | PŚ Lenzerheide | 15.12.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 80 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 10.12.23 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Zawół Marcin Badacz Konrad Jakieła Tomasz |
4x7,5 km `sztafeta` | 17 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 8.12.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 70 | |
biathlon | PŚ Oestersund | 2.12.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 79 | |
biathlon | PŚ Oestersund | 29.11.23 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guńka Jan Badacz Konrad Jakieła Tomasz |
4x7,5 km `sztafeta` | 16 | |
biathlon | PŚ Oestersund | 26.11.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 65 | |
biathlon | PŚ Ostersund | 12.03.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 64 | |
biathlon | PŚ Ostersund | 11.03.23 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Skorusa Wojciech Jakieła Tomasz Pancerz Przemysław |
4x7,5 km `sztafeta` | zdublowani | |
biathlon | PŚ Nove Mesto | 2.03.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 80 | |
biathlon | MŚ Oberhof | 19.02.23 r |
Jakieła Joanna Żuk Kamila Nędza-Kubiniec Andrzej Zawół Marcin |
sztafeta mieszana | 22 | |
biathlon | PŚ Ruhpolding | 13.01.23 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guńka Jan Guzik Grzegorz Zawół Marcin |
4x7,5 km `sztafeta` | 10 | |
biathlon | PŚ Ruhpolding | 11.01.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 71 | |
biathlon | PŚ Pokljuka | 6.01.23 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 69 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 11.12.22 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Zawół Marcin Guzik Grzegorz Guńka Jan |
4x7,5 km `sztafeta` | 16 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 9.12.22 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 96 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 1.12.22 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Zawół Marcin Guzik Grzegorz Guńka Jan |
4x7,5 km `sztafeta` | 16 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 29.11.22 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 80 | |
biathlon | PŚ Anholz-Anterselva | 23.01.22 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szczurek Łukasz Pancerz Przemysław |
4x7,5 km `sztafeta` | zdublowani | |
biathlon | PŚ Anholz-Anterselva | 20.01.22 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 57 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 12.12.21 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Pancerz Przemysław Filip Wojciech |
4x7,5 km `sztafeta` | 20 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 10.12.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 112 | |
biathlon | PŚ Oestersund | 4.12.21 r |
Szczurek Łukasz Guzik Grzegorz Nędza-Kubiniec Andrzej Pancerz Przemysław |
4x7,5 km `sztafeta` | zdublowani | |
biathlon | PŚ Oestersund | 2.12.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 108 | |
biathlon | MŚ Pokljuka | 22.02.21 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szwajnos Marcin Jakieła Tomasz |
4x7,5 km `sztafeta` | 25 | |
biathlon | MŚ Pokljuka | 22.02.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 58 | |
biathlon | MŚ Pokljuka | 22.02.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 88 | |
biathlon | ME otwarte Duszniki Zdrój | 31.01.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 81 | |
biathlon | ME otwarte Duszniki Zdrój | 31.01.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 62 | |
biathlon | PŚ Rasen-Antholz | 24.01.21 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Jakieła Tomasz Skorusa Wojciech |
4x7,5 km `sztafeta` | 24 | |
biathlon | PŚ Rasen-Antholz | 22.01.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 40 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 15.01.21 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szwajnos Marcin Jakieła Tomasz |
4x7,5 km `sztafeta` | 22 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 13.01.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 89 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 10.01.21 r |
Zbylut Kinga Żuk Kamila Guzik Grzegorz Nędza-Kubiniec Andrzej |
sztafeta mieszana | 12 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 9.01.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 12,5 km doch. | 57 | |
biathlon | PŚ Oberhof | 8.01.21 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 49 | |
biathlon | PŚ Hochfilzen | 11.12.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 83 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 6.12.20 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szwajnos Marcin Skorusa Wojciech |
4x7,5 km `sztafeta` | 23 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 3.12.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 74 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 29.11.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 56 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 28.11.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 20 km `indywidualny` | 89 | |
biathlon | PŚ Kontiolahti | 12.03.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 82 | |
biathlon | PŚ Nove Mesto na Morave | 7.03.20 r |
Nędza-Kubiniec Andrzej Guzik Grzegorz Szczurek Łukasz Szwajnos Marcin |
4x7,5 km `sztafeta` | 23 | |
biathlon | PŚ Nove Mesto na Morave | 6.03.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 10 km `sprint` | 67 | |
biathlon | ME Otwarte Minsk-Raubichi | 1.03.20 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | 12,5 km doch. | 56 |