Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
lekkoatletyka | ||||
76 | Zalewski Krystian | 1989 | 3000 m prz. maraton |
UKS Barnim Goleniów |
koszykówka | ||||
77 | Łączyński Kamil (z) | 1989 | zespół | Śląsk Wrocław |
wioślarstwo | ||||
78 | Szpakowski Michał (z) | 1989 | czwórka bez ster | Posnania Poznań |
lekkoatletyka | ||||
79 | Bednarek Sylwester | 1989 | skok wzwyż | RKS Łódź |
szermierka | ||||
80 | Trzebińska (Nelip) Ewa | 1989 | szpada druż. szpada ind. |
AZS AWF Katowice |
piłka siatkowa | ||||
81 | Szałankiewicz Jakub (z) | 1989 | plażowa › zespół | Stakolo Staszów |
żeglarstwo | ||||
82 | Przybytek Łukasz | 1989 | 49-er | AZS AWFiS Gdańsk |
83 | Skrzypulec Agnieszka (z) | 1989 | 470 49-er FX |
SEJK Pogoń Szczecin |
lekkoatletyka | ||||
84 | Fajdek Paweł | 1989 | rzut młotem | Agros Zamość |
pływanie | ||||
85 | Czerniak Konrad | 1989 | 50 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
MKP Szczecin |
lekkoatletyka | ||||
86 | Krawczuk Łukasz | 1989 | 4x400 m 400 m |
Śląsk Wrocław |
piłka siatkowa | ||||
87 | Kłos Karol (z) | 1989 | zespół | Skra Bełchatów |
boks | ||||
88 | Kruk Sandra (z) | 1989 | 57 kg | |
lekkoatletyka | ||||
89 | Tomala Dawid (z) | 1989 | chód 20 km chód 10 km |
AZS KU Politechniki Opolskiej |
piłka siatkowa | ||||
90 | Konarski Dawid (z) | 1989 | zespół | Jastrzębski Węgiel |
kolarstwo | ||||
91 | Majka Rafał (z) | 1989 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
koszykówka | ||||
92 | Adamkiewicz Maciej (z) | 1989 | 3x3 | MMKS ŻAK Koszalin |
lekkoatletyka | ||||
93 | Krzewina Jakub | 1989 | 4x400 m 400 m |
OŚ AZS Poznań |
koszykówka | ||||
94 | Waczyński Adam (z) | 1989 | zespół | Unicaja Malaga |
kolarstwo | ||||
95 | Tekliński Adrian | 1989 | tor › dochodzenie drużynowe | ALKS Stal Grudziądz |
koszykówka | ||||
96 | Gruszecki Karol (z) | 1989 | zespół 3x3 |
Twarde Pierniki Toruń |
bobsleje | ||||
97 | Luty Mateusz (z) | 1990 | dwójki czwórki |
AZS UMCS Lublin |
kolarstwo | ||||
98 | Owsian Łukasz (z) | 1990 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
wrotkarstwo | ||||
99 | Brodka Amelia (z) | 1990 | deskorolka › Park | Cool Time Kraków |
koszykówka | ||||
100 | Rostalski Maciej (z) | 1990 | 3x3 | Polonia Leszno |