Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Majchrzak Kamil |
tenis › singel |
6.07.21 r | Z listy rezerwowej ATP 104 (singles) | Imienna | |
2 |
Sułek Adrianna |
lekkoatletyka › 7-bój |
5.07.21 r | Ranking | Imienna | |
3 |
Wieszczek-Kordus Agnieszka |
zapasy › wolne › 68 kg |
29.06.21 r | Alokacja miejsc. Decyzja UWW | Imienna | |
4 |
Kuczera Piotr |
judo › 90 kg |
28.06.21 r | Ranking olimpijski | Imienna | |
5 |
Ozdoba-Błach Agata |
judo › 63 kg |
28.06.21 r | Ranking olimpijski | Imienna | |
6 |
Pacut Beata |
judo › 78 kg |
28.06.21 r | Ranking olimpijski | Imienna | |
7 |
Sarnacki Maciej |
judo › +100 kg |
28.06.21 r | Ranking olimpijski | Imienna | |
8 |
Perenc Agata |
judo › 52 kg |
28.06.21 r | Ranking olimpijski | Imienna | |
9 |
Kowalczyk Julia |
judo › 57 kg |
28.06.21 r | Ranking olimpijski | Imienna | |
10 |
Wójcik Elżbieta |
boks › 75 kg |
25.06.21 r | ranking | Imienna | |
11 |
Koszewska Karolina |
boks › 69 kg |
25.06.21 r | ranking | Imienna | |
12 |
Konieczek Aneta |
lekkoatletyka › 3000 m prz. |
MP Poznań 24.06.21 r |
9:25,98
|
1 |
Imienna |
13 |
Konieczek Alicja |
lekkoatletyka › 3000 m prz. |
24.06.21 r |
9:27,79
|
2 |
Imienna |
14 |
Meronk Adrian |
golf › indywidualnie |
23.06.21 r | ranking olimpijski | Imienna | |
15 |
Napłoszek Sławomir |
łucznictwo › indywidualnie |
. Turniej kwalifikacji olimpijskich Paryż 20.06.21 r |
|
7 |
Krajowa |
16 |
Zyzańska Sylwia |
łucznictwo › indywidualnie |
20.06.21 r |
|
2 |
Krajowa |
17 |
Maliszewska Anna |
pięciobój nowoczesny › indywidualnie |
14.06.21 r | Ranking | Imienna | |
18 |
Stasiak Sebastian |
pięciobój nowoczesny › indywidualnie |
14.06.21 r | Ranking | Imienna | |
19 |
Adamus Bartłomiej |
podnoszenie ciężarów › 96 kg |
11.06.21 r | Ranking światowy | Imienna | |
20 |
Łochowska Joanna |
podnoszenie ciężarów › 55 kg |
11.06.21 r | Ranking światowy | Imienna | |
21 |
Rozmys Michał |
lekkoatletyka › 1500 m |
MT Marsylia 9.06.21 r |
3:34,96
|
1 |
Imienna |
22 |
Brodka Amelia |
wrotkarstwo › deskorolka › Park |
9.06.21 r | Ranking olimpijski - 17 m | Imienna | |
23 |
Michalski Arkadiusz |
podnoszenie ciężarów › 109 kg |
8.06.21 r | Ranking światowy | Imienna | |
24 |
Borkowski Mateusz |
lekkoatletyka › 800 m |
MT Turku 8.06.21 r |
1”44,85
|
3 |
Imienna |
25 |
Fijałek Grzegorz Bryl Michał |
piłka siatkowa › plażowa › zespół |
6.06.21 r | Ranking olimpijski - 5 m | Imienna |